Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért hezitálok, hogy megkérje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hezitálok, hogy megkérjem a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

2 éve és 8 hónapja vagyunk együtt, másfél éve együtt élünk, egyetlen egyszer veszekedtünk. Saját lakásban élünk, ő egyetemista, jövőre végez, én pedig már dolgozom. Ő eddig a leghosszabb, legkomolyabb kapcsolatom. Imádom őt, a szex is isteni vele. A családjaink jóban vannak, imádjuk egymás szüleit, a barátaim imádják. Gyakran kerül szóba az eljegyzés, gyerekek, de még nem kértem meg. Gyűrűt is nézegettünk már, elég konkr3t elképzeléseink vannak a jövőnkről. Mindig valamiért csak azt mondom, majd, meg hogy győzze kivárni, de félek, nem fogja. Mit tegyek szerintetek?

29F + 20L



2016. febr. 28. 13:20
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:
100%

mert kissé tartasz ,hogy utána mi-hogy lesz


kérd meg ,.attól még nem kell egyből nősülnöd is

2016. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nála jobbat nem találsz, nincs mitől félned :)
2016. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
nyald ki rendesen aztán kérd meg!
2016. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

fú... még csak 20 éves... lehet, hogy te már 28 évesen ott tartasz, de nekem 20 évesen egy kb 3 éves kapcsolatban eszembe nem jutna az esküvő..


de te ismered, hogy ő milyen, mit szeretne.

2016. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg fiatal. De te ismered, írtad is, hogy szoktatok ilyenről beszélgetni (akkor gondolom tudod az álláspontját). Ha érett és ő is ezt szeretné, akkor nyugodtan megkérheted. :)
2016. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem szereted.
2016. febr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 seymour99 válasza:
Apum 25, Anyum 20 volt amikor esküdtek. Gondoltam leírom hátha segít. :D
2016. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ez tényleg különös, hogy hezitálsz. Valaki azt írta, hogy nem szereted. Azt kell mondjam lehet, hogy van abban valami, amit mond. Ahogy tapasztaltam, aki igazán szerelmes, az egyértelműen tudja, hogy a párját akarja. Te, hogy érzed?
2016. febr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Én megértem a kérdezőt, miért hezitál. A mai kiszámíthatatlan világban elég szar érzés elkötelezni magad, valószínűleg ez is az oka, hogy egyre kevésbé népszerű a házasság intézménye manapság. Elvégre még a kérdező is fiatal és a házasság igen komoly felelősséggel és áldozatok sokaságával jár. Én is jártam már ebben a cipőben, igaz én már 30 elmúltam. Szerintem ha nem vagy biztos a dologban, talán jobb ha még vársz vele kicsit.
2016. márc. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindig is lehetnek az ember életében kiszámíthatatlan tényezők. Az emberek háború közben/alatt is szoktak házasodni.

Írta is a kérdező, hogy az anyagiakkal elvileg semmi gond. Szóval szerintem itt az érzelmekben kell keresni az okot.

2016. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!