Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fejben dől el hogy itt az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejben dől el hogy itt az idő hogy megkérjem a kezét?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok a barátnőm 18.Nagyon szeretjük egymást,a jövőnket együtt tervezzük,amióta együtt vagyunk nem vitatkoztunk) 3 hónap ).Nem most akarom eljegyezni hanem majd amikor már 1 éve leszünk együtt,csak ezen sokat gondolkodtam hogy miben dől el hogy itt az idő.Szerintem az egymás iránti érzésekben és hát fejben is :)
2015. jan. 29. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg is válaszoltad a kérdésedet..sok sikert
2015. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
89%

ajh minek eljegyzés?

persze überromi meg minden csak épp teljesen felesleges.

2015. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, előbb ÉLJETEK is együtt, majd utána térj vissza erre.


Meg három hónap lószr, dúl a szerelem, a csillagokat is lehoznátok egymásért.

Mondjuk ha másfél-két év múlva is így éreztek, akkor esetleg - persze, ha utána még öt évig jegyben jártok, mert suli, vagy össze sem tudtok költözni - megkérheted.


Amúgy:

- suli > költözés > x idő együtt élés > lánykérés - szerintem (mert lehet, hogy fél év együtt élés után megölnétek a másikat)

2015. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Először költözz össze vele, és az 1 évet onnan számold. Nem véletlenül járja az a mondás, hogy az ember lakva ismeri meg a másikat.
2015. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Együtt élés és együtt lakás előtt nem ajánlom, azért lakva legalább egy év szerintem kell. Szokás mondani, hogy ha már tudtuk egymás előtt fi.....gani, akkor jó úton haladtok.
2015. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amiket fentebb leírtál szerintem az nem elég: kell stabil munkahely, spórolt pénz, kilátás a közös otthonra. Össze tudtok e költözni, hol, miből? Aztán tudtok - e együtt cspatként működni, megoldani a problémákat, átsegíteni egymást, rázós helyzeteken.Terveitek, céljaitok, egyeznek- e? A családodba be tud - e illeszkedni, te az ő családjába? Baráti körrel ugyanez.
2015. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem cuki vagy.


Amúgy meg: szomorú, hogy a kis tinifiúk házasodnának a ffiak meg nem igazán, csak elvannak, mint tehén a herén.


Na ezért mondogatja anyám, ne költözzek össze pasival, ha azt akarja, hogy a gatyáját mossam, vegyen el. Bár nem fogadtam meg a tanácsát, de lehet h van benne igazság.

2015. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:) 30F
2015. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végezzétek el az iskolát. Költözzetek össze, ezt akár főiskola alatt is lehet. Lakjatok együtt legalább egy évet. Ez után döntsétek el, hogy jó-e nektek együtt, akarjátok-e hosszabb távon.

Na, ez után kérd meg a kezét.

2015. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó elhatározás. Jegyezd el mindenképp ha majd megjön az ideje. Rá fogsz jönni! :)
2015. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!