Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ajánlotok ékszerészt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlotok ékszerészt, aki készít ezüst-arany gyűrűt?

Figyelt kérdés
Olyan karikagyűrűt szeretnénk, ami vegyesen ezüstből és sárga aranyból készül. (Lehetne fehér arany és sárga arany vegyesen is, de ragaszkodni szeretnénk az ezüsthöz, mint anyaghoz - jelképessége miatt). Meg lehet valósítani az ezüst-sárga arany kombinációt? Összeilleszkedik ez a 2 anyag? Van esetleg valakinek ilyen felépítésű jegygyűrűje?
2010. ápr. 11. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A fehérarany nem fehér fajta arany, hanem egy ötvözet. Arany és 10% palladium ötvözete.Azt arannyal olvasztani teljesen értelmetlen mert sárga színű lesz az ilyen ötvözet hiszen a palladium részarány csökken.Ezüsttel lehet az aranyat olvasztani meg kell kérdezni az ékszerészt megcsinálja e.
2010. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ötvözni szeretnénk, hanem kétszínű gyűrűt akarunk: egyik fele ezüst, a másik sárga arany.
2010. ápr. 11. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
én láttam sokfelé fehérarany-sárgaarany gyűrűt. Szerintem bármelyik ékszerész megcsinálja. Mi Bp.-en, a Kosztolányi téren, a Gondola cukrászda mellett készíttettük, nagyon rendesek, olcsón számolnak.
2010. ápr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!