Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elferdült picit az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztrecskó kérdése:

Elferdült picit az eljegyzési gyűrűm, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem vettem le főzéshez, illetve habszivacs ütőkkel játszattunk, az tudott elég nagyot ütni. Ha főzés közben forróhoz ért volna, nem hiszem, hogy baja kéne legyen. De igazából a habszivacstól sem tudom elképzelni, szerintetek lehetséges? Elég vékony, és ezüst.

2016. jún. 19. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attol elferdülhet, ha pl. nagyon szoritod a habveröt.


Nekem egy viszonylag massziv arany pecsetgyürü "ovalosodott" el, amikor biliard közben megfeledkeztem rola es veletlenül beleütöttem az asztal szelebe, a dakot fogva. Az ekszeresz kb. 10 perc alatt megcsinalta, ugy, hogy semmi különbseget nem veszek eszre eredeti allapotahoz kepest es meg csak penzt sem kert a javitasert.

2016. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ezüst nem egy strapabíró nemesfém. Ha kicsit feszegetnéd simán eltörne vagy meghajolna, tehát bármikor elferdülhetett. Olcsóbb, mint az arany, de nem véletlen sajnos. Tehát ha félted inkább a mindennapokban vedd le és csak alkalomra hord vagy benne van a pakliban, hogy sérül.
2016. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ezüst sajnos ilyen, hőre különösen könnyen eldeformálódik, főleg ha vékony akkor könnyen törik is és feketedik. Nekem nem egy ilyen gyűrűm eldeformálódott pl biciklizéstől, de simán főzés stb-től.
2016. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kínai :P
2016. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy minőségi gyűrű nem deformálódik el. Mondjuk nem mindegy, hogy milyen ezüst.
2016. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!