Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan lány, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki a vőlegényének már a 2. menyasszonya?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultok az exhez? Nem erzitek rosszul magatokat emiatt?
2016. jún. 27. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki volt már szerelmes, és tervezett már közös jövőt másokkal, úgyhogy attól függne, mennyire volt komoly az eljegyzés. Mert ha csak eljegyezték egymást minden házassági szándék nélkül, az nem érdekelne, ilyen értelemben nekem is második vőlegényem van...

A ciki az, ha elkezdték szervezni az esküvőt, kitűzték a napot, mert az már tényleg komoly dolog. De végülis ha végül az én ujjamra került az a gyűrű és megindult az esküvőszervezés, akkor mindegy is lenne, letojnám az exet.

2016. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt csak arról van szó, hogy az előző csajt is eljegyezte. Nem tudok róla, hogy elkezdték volna szervezni az esküvőt, de talán 2-3 évig voltak jegyben.
2016. jún. 27. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor teljesen mindegy:) Játék eljegyzés nem számít:)
2016. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért bomlott fel az előző? Mennyi idő után tette meg? Mert én olyannak nem mondnék igent aki mindenkit pár hónap után megkér, mögötte nincs házassági szándék (legkésőbb 1-2éven belül esküvő!) és pl békülés miatt tette, együttélés nélkül főleg és meggondolta magát pl vagy félrelépett.

Más ha időközben tönkrement a dolog, de azért deríts ki dolgokat.

2016. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Hááhh...en az ex kategoria vagyok :D a volt volegenyem elso menyasszonya. Most meg mar van neki egy masik. Mi majdnem 4 evig voltunk egyutt, es en nagyon szerettem a volt paromat, de ereztem, h nem fog menni az, h egy teljes eletet vele eljek le. Komoly parkapcsolati gondjaink voltak; nem illettunk ossze szemelyisegileg sem, eletcelokat tekintve sem, ertekrendet tekintve sem...es a szex sem volt jo. Kegyetlen nehez volt kilepnem a dologbol. Neki par honappal kesobb mar lett vkije, akinek most kerte meg a kezet. Eleinte bantott, h total rangon aluli csajt valaszott, de neki az volt az indoka, h ez legalabb vele marad, ugyanis neki stabil kapcsolatra van szuksege...ergo egy nore, aki szamara o az isten. Hat, ettol a lanytol meg is kapja.

A szakitas utan 1 evvel talalkoztam a mostnai parommal, akivel boldgo vagyok es azota ugy tekintek vissza a volt kapcsolatomra, h eletem egyik legjobb dontese volt, h kileptem belole. A kettes szamu menyasszonnyal pedig eletemben nem is talalkoztam :D Szoval nem igazan tudok nyilatkozni, de szerintem o sem rolam...de igazabol nem is erdekel, h mit erez. Szerintem valszeg azt, h kifogta a fonyeremenyt :D

2016. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fel ev utan es egyutteles nelkul kerte meg a lany kezet. Kesobb azt mondta nekem sosem volt igazan szerelmes bele. Csak akkor mem ertem miert tette meg. Amugy a lany szakitott vele. Ugy erezte nem haladnak elore.
2016. jún. 27. 17:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék komolyan olyan pasit, aki azt mondja az ex menyasszonyáról, hogy úgy kérte meg a kezét, hogy sosem volt belé igazán szerelmes. Ez mutatja mennyire éretlen a gyerek, akárhány éves.
2016. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen volt AKKOR. Nekem is megkérte az első szerelmem a kezem, 17 évesen, de az csak ilyen hú de szerelmesek vagyunk gyűrű volt. De elméletben tényleg megkérte.

De ez egy egyáltalán nem jelenti azt, hogy most ha megkérné a barátnője kezét az is ilyen jellegű lenne.

2016. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár, én nem vagyok menyasszony, de a barátom megkérte az exe kezét. Mikor meg tudtam nagyon rosszul esett, mert a lány vágta a képembe, előtte fogalmam sem volt róla. Azért is rossz egy kicsit, mert összesen másfél évet voltak együtt, velem pedig már nem sokára három éve lesz, de még szóba se jön, hogy elvesz valaha is.

Rosszul viselem, de tudom hogy szeret így próbálok nem is gondolni rá.

2016. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Nem szeret. Ha szeretne, nem titkolt volna el egy ilyen fontos dolgot, meg ha tudná, hogy mennyire fontos neked a házasság, neki meg "csak egy papír", akkor a kedvedért aláírná azt a papírt.
2018. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!