Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valakinek lett már azért vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek lett már azért vége a kapcsolatának mert még kb 9 év után sem történt eljegyzes?

Figyelt kérdés
Tudja a lány hogy a fiú is akar esküvőt mert beszeltek is róla de mégsem történik az eljegyzes..valakinek valami hasonló történt? Előre is köszönöm

2016. júl. 21. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Ez a házasság miért ennyire fontos...? Sokkal jobb nélküle, mégis sokan erőltetik. (Vagy csak erős a kádéenpé propaganda?) Kevés területek egyike ahol az általam mélységesen utált szadesszel értek egyet. A házasság értelmetlen és idejétmúlt dolog.
2016. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

A házasságnak csak akkor van értelme, ha mind a ketten félitek az Istent, és előtte (mármint egy pap előtt) esküsztök örök hűséget egymásnak.

Máskülönben pedig nézzetek egymás szemébe, és esküdjetek egymásnak örök hűséget.

Szerintem ezeknél erősebb kötelék nem kell.

A többi csak felszínes humbug. Szép ruha, 200 vendég, ect.

Max a közvetlen hozzátartozókat kell meghívni a templomba, majd utána egy ebédre.

Persze ez csak az én bigott véleményem.

2016. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

#2


Pont ez a haladó "liberális" felfogás. A házasság omladozó intézményét a bigott vallásosok és a rongyrázó prolik tartják fent.

2016. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok kapcsolat ér ezért véget. Itt nem lehet kompromisszumot kötni.

9 év elég sok idő. Felesleges tovább várni. Döntsd el, hogy jó így neked, vagy nem tudod a folytatást házasság nélkül elképzelni.

2016. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan párt, akik 10 éve vannak együtt, a lány meg már 4 éve menyasszony is.

Még sincs házasság.


Sőt, még össze sem költöztek se semmi.


Fogalmam sincs, hogy a lányt mi tartja a srác mellett...

2016. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát én nagyon utálnám magam ha olyan idióta lennék hogy véget vetek egy amúgy jó kapcsolatnak, csak azért mert nem húz gyűrűt az ujjamra a párom. Aki ilyesmi miatt szakít az szerintem nem is nőtt még fel egy kapcsolathoz.
2016. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Számomra fontos a házasság. Ezért aztán csak olyannal tudom elképzelni, aki ugyanúgy gondolkodik.

Lehet ezt gyerekesnek vélni. Én az elköteleződéstől való félelmet és a b-terv fenntartását tartom annak. A házasságot pártolókra és ellenzőkre is megvannak a sztereotípiák. Azt gondolom mind kettőben lehet jól élni, csak hasonló felfogású párt kell találni. Én nem akarnám a kapcsolatot házasság nélkül, számomra elfogadhatatlan, hogy az csak egy papír stb. Tehát az értékrend beli különbségek miatt valószínű egy komoly kapcsolatig sem jutnánk el.

2016. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy létezik ilyen. Ha bizonytalan és a hajlandóság sosem volt meg akkor nem biztos, hogy veled tudja elképzelni a jövőt, csak lehet, hogy eddig nem talált jobbat. Olyan esetet tudok viszont, akik 10 évig voltak együtt, volt is eljegyzés pár év után, de aztán jött egy másik nő akit a pasi szintén eljegyzett, majd el is vett feleségül 1 év leforgása alatt, gyerek is született.
2016. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

Nyilván nem akarja az egyik fél. Talán a srác?

Engem exem folyton a házassággal zsarolt...


26/F

2016. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

én alapból nem maradnék ennyi ideig együtt valakivel,hogyha az nem kíván magasabb szintű kapcsolatra velem. ez alatt értem az eljegyzést és a házasságot.

én pl 3-4 év után elvárnám az eljegyzést. ennyi idő alatt ki lehet ismerni a másikat. ha nem velem akarja leélni az életét, akkor miért maradjunk együtt? 9 évet nem várnék senkire.

2016. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!