Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszeretten egy fiuaba (29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretten egy fiuaba (29 éves), akinek most lett vége a kapcsolatanak. Ami 5 evig tartott. Lehet nala eselyem, vagy most csak vigasztalodna?

Figyelt kérdés

Verjem ki a fejembol, ugye?!


27/N


2012. aug. 25. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
egyenlőre verd ki a fejedből.Vigasztalódásnak kellenél neki egyenlőre
2012. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férfiakat ismerve csak vigasztalódásból ugrana bele ilyen hamar egy újabb kapcsolatba. Ne hagyd, hogy összetörjék a szívedet!
2012. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdj vele, én 33 vagyok, most ért véget kb. 10 éves kapcsolatom de már évekkel ezelőtt beállt a klinikai halál csak nem mertük lekapcsolni a gépről. Ilyenkor már nem a vigasztalódás kategoriában van az ember. Persze ha a csaj dobta ki és még szerelmes....ezt ki kell valahogy derítened.
2012. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mikor volt az a szakítás? mit jelent, hogy most? hetekkel ezelőtt, netán pár hónapja? megpróbálta újrakezdeni a volt barátnővel?
2012. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb 2 hete szakitottak, de nem tudom, h ki vagy miert, vagy estleg mind a ketten igy lattak jonak... de sajnos az a megerzesem, hogy a csaj dobta....
2012. aug. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!