Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valakinek lett már azért vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek lett már azért vége a kapcsolatának mert még kb 9 év után sem történt eljegyzes?

Figyelt kérdés
Tudja a lány hogy a fiú is akar esküvőt mert beszeltek is róla de mégsem történik az eljegyzes..valakinek valami hasonló történt? Előre is köszönöm

2016. júl. 21. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Alapból nem maradtam volna 2 évnél tovább olyannal együtt, akinek nincs igénye törvényes, hivatalos kapcsolatra, szóval nem akar házasodni.

Ahol mintkét fél valóban akar házasodni, ott nem tökölnek 9 évet, de még a felét sem. Ha 15 évesen jöttek össze, akkor esetleg elképzelhető.


Elhiszem, hogy pár éve azt tartják sokan menő arcnak aki leszólja a házasságot, elhiszem, hogy ez a divat, hogy minek a házasság, csak papír, felesleges, meg hülyeség,stb, de én például soha nem követtem a divatot semmiben, ebben sem. Nem mentem vakon a birkák után akik ezt fújják egy jó ideje. Mindig is saját véleményem volt ezzel kapcsolatban (is), és nem engedném, hogy ezt bármi befolyásolja.

Nekem fontos volt a házasság, és nekem az nem az igazi hozzám való társ, aki nem akart volna velem házasságban élni. Szerencsére nem volt ezzel problémám.


A férjem egyik munkatársa pl azért szakított 8 év után a pasijával, mert az nem akarta elvenni. 2 ismerősöm kapcsolata is ezért ért véget, mintkettő több mint 5 év után. Mindkét esetben a férfi nem akart házasodni állítólag, mert neki nem fontos. Aztán a szakítás után 1-2 évvel mindkettő elvett másik nőt....ennyit arról, hogy nem akarnak házasodni. Inkább nem az aktuális nőt akarták elvenni.


Tehát igen, van ilyen, és teljesen érthető. Ha két ember ilyen fontos dolgokban mint házasság, vagy gyerekvállalás nem értenek egyet, akkor vagy szakítanak, vagy az egyik fél feladja a saját vágyait. És nem látom be, miért pont mindig a nőktől várják el, hogy feladják...


Amúgy nincs is azzal baj, ha valaki nem akar házasodni, nem mindenkinek való. De akkor ne hitegesse, várakoztassa a nőt évekig. Beszélje meg a hölggyel, hogy ne számítson ilyesmire, aztán majd ő eldönti akar -e így az adott kapcsolatban lenni, vagy másképp képzeli az életét. Ugyanakkor az is igaz, hogy amelyik nőt ennyi évig tudnak hitegetni, és nem esik le neki, hogy a pasi nem akar házasodni, az egyszerűen buta.

2016. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 23. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!