Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, hogyan jelenznétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan jelenznétek a párotoknak, hogy 7évnyi komoly kapcsolat után már örülnétek egy gyürünek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 08:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Életem, mondd, te szeretnél összeházasodni?"

"Drágám, képzeld, a Julcsi férjhez ment, 3 éve ismeri a Karcsit. Most így belegondoltam, én is szeretnék lassan férjhez menni, neked mi a véleményed, nem gondolkodtál még ezen?"


Vagy ezek, vagy visszamennék az időben, és kb a kapcsolat elejétől kezdve tisztáznám a vágyakat és igényeket (én speciel már az első randin mondtam a kedvesemnek- azóta vőlegényem-, hogy nagyjából 2-3 év járás/együttélés után szeretnék majd eljegyzést, ha úgy alakulnak a dolgok, amivel egyébként ő is egyetértett).


Én az egyenes beszéd híve vagyok, amennyire észrevettem a férfiak is. Csinálhatod azt, hogy a konyhaasztalon "felejtesz" esküvői ruhás magazinokat meg a böngésződ pont az eljegyzési gyűrűk képeinél van megnyitva, amikor hazaérkezik, de szerintem tisztességesebb ezt szóban jelezni, hogy legyen lehetősége neki is véleményt nyilvánítani.

2016. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

7évnyi komoly kapcsolat után nem jeleznék, hanem egyenesen kommunikálnék a párommal.

Mondjuk ezt már kapcsolat elején is így gondolnám helyesnek.

2016. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

7 év alatt sosem beszéltetek arról hogy melyikőtök mit szeretne hosszú távon?

Házasság, gyerek stb?

2016. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Költőnő? ***** válasza:
50%
Drágám elég régóta együtt vagyunk. Szeretlek és boldog vagyok veled és arra gondoltam, hogy elérkezett az ideje, hogy egy újabb szintre lépjünk és még jobban megerősítenénk a kapcsolatunkat. Mi a véleményed?
2016. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen ahogy mondják, nem jelezni kell hanem meg kérdezni mik a tervei, hogy vélekedik a házasságról. Nálunk azért hét év alatt szoba került sokszor. Mi 9 év után házasodtunk, de csak azért mert nagyon fiatalon jöttünk össze. Ti hány évesek vagytok?
2016. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Biztos nem várnék hét évig, ha házasságban szeretnék élni.

De ha csak most merült fel benned is, simán mondd neki, hogy újabban sokat gondolsz a házasságra, és mondja el a véleményét ezzel kapcsolatban. Nem bonyolult, csak beszélni kell.

2016. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Sehogy, aki 7 év után nem hajlandó magától elvenni, azzal nem is értem, mit csináltam 7 éven keresztül.
2016. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kicsit talán félreérthetően fogalmaztam. Ebben a kapcsolatban én vagyok a fiú, és arra voltam kivéncsi, hogy jól értelmeztem-e az eddigi jeleket. Azért nem kértem még meg a kezét, mert elég fiatalok vagyunk, bnőm 21, én pedig 25. A 7évből csak az utóbbi 2évben élünk együtt. Azonkivül nem is állok valami jól anyagilag, örülök hogy fent tudjuk tartani a lakást és az autót, félretenni már nemnagyon tudok ezek mellett. Barátnőmet ez nem zavarja, de éngem nagyonis
2016. júl. 29. 12:34
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Hát így már érthető. 21 évesen nem javasolnám az esküvőt. Te is ráérsz még. Bár attól eljegyezheted, mi 3 évig jártunk jegyben. De amúgy tervezel házasodni?
2016. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Így picit más, mindenre ráértek, bazi fiatalok vagytok. Párod egyébként szeretne mostanában gyűrűt?
2016. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!