Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek cuki, vagy visszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cuki, vagy visszataszito ha a lany is 'megkeri' a fiu kezet, leterdel (de nem azert) felhuzza a gyurut es megkerdezi hogy leszel a ferjem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 05:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
A pasi részéről inkább töketlen. Nem látok ebben semmi cukiságot...
2016. aug. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem kéne ennyire összekeverni a nemi szerepeket.

Ez nem cukiság. Inkább a lány részéről türelmetlenségre vall, a pasi részéről meg már leírták.


Akkor ezek szerint a szóban forgó lány hordja otthon a gatyát, és elvesz egy papucs hímnemű egyedet, aki felett kiélheti uralkodási vágyait.

2016. aug. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Mindegy ki kéri meg kinek a kezét, nincs kőbe vésve, hogy mindig a férfinek kell.
2016. aug. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%
szerintem miért ne :D nem ez a normális, de ha nekikn így jó :)
2016. aug. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Inkább szánalmas. A tökeit is vágd le egyúttal, mert már semmi szüksége nem lesz rájuk.
2016. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Ne foglalkozz a válaszolókkal! Kérd meg nyugodtan a férfi kezét, ha ebben a helyzetben vagy. Fiúkérésnek hívják ezt egyébként és még egyetlen országban sem börtönöztek be ezért senkit.:)
2016. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
Elém letérdel egy lány, akkor is az jut eszembe, ami zárójelbe van téve.
2016. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Én szánalmasan érezném magam a fiú helyében. Mégis mit válaszoljon?

"Jaj Drágám, pont ezt akartam én is, csak két évvel később". Vagy: "Annyira félős vagyok, de éreztem, hogy ezt majd te is megoldod helyettem, mint ahogy majd a házasságunkban is mindent."

2016. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Cuki?? :-D még nem hallottam ezt a szót a szánalmas szinonímájaként!
2016. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... ez mélyen szánalmas. :/ Komolyan mondom full beteg már ez a mai értékrend.

Nemhogy nem "cuki" de egyenesen visszataszító és szánalmas.

2016. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!