Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókot kérni egy idegentől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókot kérni egy idegentől. Vagány vagy visszataszító?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel voltam, amikor meglátott egy fiút akire azt mondta, hogy ilyen fiúról álmodott, odament, bemutatkozott és csókot kért. Meg is kapta. Nagyon vicces és mondjuk aranyos szitu volt. A lány tényleg nem ribi, ilyet vagy hasonlót még soha sem produkált. Nektek mi a véleményetek? Akár több oldalról szemlélve is, mármint csók kérő, csók adó és külső szemlélőként. Ez nem kamu kérdés.

2016. jún. 10. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem egyszer egy vadidegen (de tenyleg meg sosem lattam) smarolt le egy megalloban egy 2 perces szemezes utan. Egyszeruen odajott,azt mondta "szia" megfogta az arcomat es megcsokolt.


Kb 20 eves voltam, total lefagytam es persze jo pasi volt,de valahogy az egesz olyan furcsa volt, marmint hogy egy vadidegen odajon, belenez a szemembe es megcsokol. Egyebkent rendes nyelves csokrol beszelunk:-))Ettol fuggetlenul tokjo elmeny volt, soha tobbet nem lattam:-)))

2016. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon ki lehet éhezve a barátnőd -.-
2016. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha a kérdéseket olvasva úgy érzem, valami párhuzamos valóságból írják őket :D
2016. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt buszmegállòs vadidegenes love sztori, március 14 hòvihar tombol, csaj kiszùr. Láthatòan nagyon bejöhettem neki, mert mögötte álltam, de folyton hátrafordult. Vègül odalèpett hozzám, hogy megkèrdezze az időt (pedig láttam, hogy volt telefonja...). Aztán ùgy ìtèltem meg, hogy èn fáradt is vagyok meg parába is, hogy hogy jutok haza vègül leszereltem kèt mondattal. :) de sosem bántam meg, pedig akár egy hòvihar szexet is tolhattunk volna :D
2016. jún. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiatalon volt olyan, hogy egy buliban vad csókcsatába kezdtünk egy pasival, majd utána bemutatkoztunk egymásnak. :)


Ma már idegenkednék a dologtól, de ez az én változásaim miatt van, teljesen átértékelődött számomra az intimitás, képtelen lennék felszínes ismeretség alapján közel engedni magamhoz bárkit (akár fizikailag, akár lelkileg). De fiatalon nem láttam ebben semmi kivetnivalót.

2016. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!