Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor itt valaki magányos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor itt valaki magányos és ráadásul 30 as férfi, illetve megkérdezi, hogy hol lehet ismerkedni, akkor miért mindenki csípőből azt írja le neki, hogy netes társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Amikor az egy végtelen nagy baromság. 10 ből 9 férfi a tapasztalatom és a vélemények alapján (pl az itteniek)esélytelen. Vannak persze csodatörténetek, de pokoli ritkák egy átlagos férfi esetében. Ugyanúgy bukni fog, nem fog levelet kapni, mint a való életben kapja a kosarakat. Sőt az életben talán több esélye van, 3D ben azért más a helyzet. Egy lánynak jó hely a net, nagyon hamar kap annyi pozitív jelzést, hogy egekben lehet a egója. Pasiknál árnyaltabb. De akkor tényleg, hol lehet jó eséllyel ismerkedni, ha a net kizárva?
2016. jún. 17. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Vannak persze csodatörténetek, de pokoli ritkák egy átlagos férfi esetében. "


A lényeg, hogy vannak, ezért érdemes MINDEN lehetőséget megragadni az ismerkedésre. Én sose ajánlottam senkinek, hogy KIZÁRÓLAG neten ismerkedjen. A leghatékonyabb véleményem szerint a társasági élet, eljárni valamilyen közösségbe.

2016. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Mert sajnos igénytelenek válaszolnak, de valóban minden lehetőséget meg kell próbálni. Ha szeretnéd, beszélgethetünk.
2016. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Azért harminc felett javul a férfiak helyzete, akkor már kénytelenek a nők a velük egy szinten lévő átlagpasival is foglalkozni, ha nem akarnak egyedül maradni és ennek van hatása a társkereső oldalakon is, tapasztalatból mondom.
2016. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
# 3: Ebben van igazság, csak a "velük egy szinten levést" nem csak külsőben, hanem minden másban keresik. Ha egy nő harmincas éveire már elért némi egzisztenciát, van pár évnyi párkapcsolati tapasztalata, akkor ugyanezt várja el a korabeli pasiktól is, és rendszerint itt bukik el a dolog.
2016. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy tapasztalom 32 éves. Még 26-27 évesen jó néhány nővel neten össze tudtam jönni, öregedtem pár évet, hiába lakom szülőktől külön, van rendes állás, autóm, öregedtem arcilag és alig van nő, aki visszaírna. Pedig nem híztam, csak megereszkedett az arcom. Ez pedig szemükben bűn.
2016. jún. 17. 17:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Elvárni sok mindent lehet.
2016. jún. 17. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad,mást nem tehetsz!

sok sikert kívánok neked!


Nehéz társat találni,nem egyszerű sajnos! :(

2016. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért mert ez egy nagyon jó lehetőség, másrészt pedig az olyanoknak akik pl annyira nem partyarcok, vagy kicsit félénkebbek a személyes ismerkedéshez, ez jó módszer, de bárki másnak is az lehet, és kényelmes is.


Nem olyan erőltetett mint bulikban vagy más helyeken direkt vadászni csajokra. Az ilyenekről messziről látszik, hogy nem azért mentek, hogy jól érezzék magukat, hanem csajt fogni.

Amúgy egyáltalán nem olyan ritka dolog neten párra találni. Sok ismerősöm van akinek így lett párja, házasság, élettársi kapcsolatok, gyerekek születtek ilyenekből. Mi magunk is a férjemmel így ismerkedtünk meg, pont netes társkeresőn, és az ő ismerősei közt is sok ilyen pár van. Illetve más, de ugyanúgy netről indult kapcsolatok.


Ha te eleve kizársz egy tök jó lehetőséget akkor az a te bajod. Ha máshogy akarsz ismerkedni, azt eddig is megtehetted volna, de ha úgy annyira megy a dolog, akkor nem tetted volna fel a kérdést.

Hol lehet ismerkedni neten kívül? Vannak akik diszkóban, bárokban, mások könyvesboltban leszólítanak valakit, vagy az utcán odamennek teljesen idegen emberekhez, akikről semmit nem tudnak a világon, közlekedési eszközökön, koncerteken, ha van hobbid akkor próbálj keresni olyan közösségeket és járj el oda. Ilyesmi.

De ha a net neked túl "gáz" akkor miért nem találod ki te, hogy hol ismerkedj? Arra már nem futja? Csak arra, hogy kizárj valamit anélkül, hogy legalább te magad kipróbáltad volna? (Az, ha 1-2 hónapig csinálod, szinte semmi, az nem kipróbálás. Az ilyesmihez is idő kell, mint minden máshoz.) Persze van akinek 1 hónap alatt összejön egy kapcsolat mint férfi, de a legtöbb embernek hónapokig tart.

2016. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mikeXxX ***** válasza:
Egy éve kb véget ért egy hosszabb párkapcsolatom fél évig nem is akartam ismerkedni szó szerint nem is foglalkoztam senkivel aztán lezártam kb dolgaim nekilendültem görcsösen keresni azaz mindenáron mindenhol de ez sem jó hidd el kevesebb levél egy társkeresőn és az életben sem nyerő valahogy megérzik és megszűnik a varázs nem kell kaparni érted mivel abbahagytam a keresgélést mert beleuntam és sokat is dolgozom azóta kb 10x annyian akarnak engem látják nem érdekel félvállról veszem és annál jobban nyomulnak aztán pofára is esnek mert tényleg nem érdekel az hogy ez jó vagy sem nem tudom de most át is estem a ló túloldalára egyszerűen nem érdekel az egész dolog belefáradtam az is lehet és jobban is érzem magam mióta nem görcsölök rajta .
2016. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A varázs szó: ismerősökön keresztül.
2016. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!