Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Más is megfigyelte már ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már ezt a jelenséget a korai 20on éves korosztályban?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Ismerőseim zöme 19-23 év közöttiek, és kb. 1 éve figyeltem meg azt a jelenséget, hogy ebben a korosztályban az ismerőseim nagy része már el van jegyezve, esetleg megházasodott, sőt, jó pár ismerősöm is van akinek gyereke született, és a csaj nem több mint 21 éves.

Mitől van az, hogy ebben a korosztályban általában pár hónap után, fél év után már eljegyzések,esküvők vannak?

Félre értés ne essék.... én 2 éve boldog párkapcsolatban élek, de egyelőre egyáltalán nem fordult meg a fejembe hogy ennyi idős koromba elkötelezzem magamat, meg még úgy érzem, hogy előtte még minimum 3-4 évet együtt is kéne laknunk a párommal, hogy tényleg ne csak kezdeti fellángolásból jegyezzük el egymást, vagy kössük össze az életünket.

Miért ilyen felelőtlen a fiatal 20onéves korosztály?



2016. aug. 13. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsenek sokan, csak feltűnőek. :) Lehet van körülöted 8 ebből, de van 400 ismerősöd, v még több. Amúgy egy dolgozó huszonéves mire várjon? Van egy barátnőm, aki 18 évesen kezdett dolgozni, 5 éve volt együtt a pasijával és 3 éve dolgozott 21 évesen. Akkor házasodtak, ma (6 évvl később) van 2gyerekük.

Az eljegyzésért meg egy csomó nő odavan már tizenévesen, a húszas évei elején már nem gondolom korainak. Mindenki máskor érzi elérkezettnek az időt, máskor áll készen az elköteleződésre. A kapuzárási pánik szót pedig inkább az 50es pasikra szokták használni. :D

2016. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MolotovPunk ***** válasza:

Az 50-es pasik többségének nagy része túl van már 1-2 váláson és azok nem biztos,hogy akarnak már újabb kapcsolatot.Egyik kollégám az érdekes példa rá.

(Kb 7-8 éve elvált és egyedül neveli a 18 éves lányát.)

Nem is nagyon keres társat már ahogy hallottam.

Eddig két felesége volt...

2016. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem olyan gyakori ez mint ahogy te tapasztaltad. Általában én is azt latom hogy kitolódott ez az egész. Mi most házasodtunk, végre van egy kis pénzünk, 2 év múlva jár le a fundamenta, utána szeretnénk venni egy lakást, aztán jöhet a baba. Akárhogy is nézem 29 leszek minimum mire gyerekünk lesz. Igaz együtt vagyunk 9 eve, de a semmire nem akartunk házasodni.
2016. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egy barátnőm 19 évesen házasodott és már terhes volt közben. Az utcánkból egy lány 20 évesen ment férjhez. Két lány a suliból 18-19 évesen szült. Az egyiket rögtön elhagyta a csávója, amint megszült. :S Hát, nem tudom mi van az emberekkel, lehet, hogy visszajött megint divatba a fiatalon házasodás/szülés.

20L

2016. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Egyeseknél lehet divat lett megint ez.De azokat a gyerkőcöket fel kell nevelni rendesen és el is kell tartani őket sokáig.

Akkor válik borzasztóvá ez az egész dolog,ha időközben a két szülő elválik egymástól...

2016. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

aki 18 éves kora óta dolgozik és fiatalon találta meg a párját,az miért ne házasodhatna 23 évesen pl?

nem ezen múlik a házasság sikere. én még mindig felelőségteljesebbnek tartom őket, mint azokat, akik már közel vannak a harminchoz és meggondolatlanul pár hónap ismerettség után megházasodnak és belevágnak a gyerek projektbe. míg aki viszonylag fiatalon házasodik,annál több év kapcsolat szokta megelőzni a házasságot.

de mindenki maga tudja. nem kell ítélkezni.

egyébként az én ismerőseim nagy része 25-30 körül házasodik. vagy később.az a jellemző inkább.

2016. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Es miert latod felelotlensegnek?

Vki igy latja jol, valaki ugy, ahogyan Te.

Ez nem azt jelenti, h felelotlenseg, ha van penz , akkor a gyermek sem felelotlen dontes!


Valoban vannak feleloten dontesek.

En 21evesen hazasodtam. 2ev egyutteles utànn

Most 26vagyok. Minden rendben kozottunk!!

24evesen szultem meg a kisfiam.:) most terv a kisteso

2016. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!