Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai megkérni a kezét 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai megkérni a kezét 2 hónap kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Ebben a két hónapban számomra kiderült, hogy ő egy nagyszerű lány és ugyanazt szeretné az életben amit én. Igaz, hogy még elég fiatalok vagyunk, de nekem nincs szükségem másra már. 22/F - 22/L

2016. júl. 23. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Korai, várd meg az egy évet legalább. Nem lenne jó ha beilyedne és dobna téged.
2016. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Korai, nagyon is.
2016. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon korai. Várj még vele 1-2 évet. Amit érzel, az teljesen természetes, hisz szerelmes vagy. De ilyen nagy döntést nem lehet meghozni pár hónapnyi ismeretség után.
2016. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok az érzéseimben, de talán mégis várni kéne. Amúgy voltam már szerelmes, de ez most mégis másabb, és az ő részéről is így érzem.
2016. júl. 23. 10:11
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
persze.. most azt szereti amit te a rózsaszín ködöt szívva.. Mi lesz 5 év múlva?
2016. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

nagyon korai. egy ilyen lépés után ne várdd el,hogy komolyan vegyen.+ a saját érdeked is ezt jobban átgondolni. járjatok 1-2 évet, tapasztaljatok meg több mindent együtt. 2 hónap alatt minden szép és jó. idővel előjönnek majd az ellentétek meg a másik igazi természete.

nekem is volt olyan, akit 1-2 hónap kapcsolat után életem párjának éreztem. aztán szépen lassan kiderült,hogy rengeteg dologban nem passzolunk össze, más az értékrendünk, világnézetünk. hosszabb távon nem működött volna. ha egyből megkér,amikor még jó a kapcsolat, minden rózsaszín felhő, akkor lehet meggondolatlanul beleugrunk egy házasságba..az kellett volna még.

a mostani párommal az 5. évfordulónkon fogunk összeházasodni. nem mondhatnám,hogy sok újdonság lesz az esküvő után. és ez így van jól szerintem. várjatok még. nem mondom,hogy 5 évet, mert ez a másik véglet. de 1-2 évet legalább. ha tényleg összeilletek ,akkor úgyis együtt lesztek akkor még.

ha most megkéred, mindenki őrülnek fog tartani. jogosan. várj vele

2016. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Édes tőled, de ez nagyon korai.

20L

2016. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi hát meggyőztetek. Nem gondoltam át ezt teljesen. Csak az járt a fejemben, hogy ő a mindenem meg, hogy boldogságot okozzak neki, de tuti inkább komolytalannak gondolna. :/
2016. júl. 23. 11:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Az előző két komoly kapcsolatomban is ezt éreztem, mégse lett örök..
2016. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, 2 hónap nagyon a rózsaszín ködös időszak. Szerintem még az 1-2 év is nagyon az ismerkedős időszak.
2016. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!