Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésnek már ideje lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésnek már ideje lenne?

Figyelt kérdés

Egy ideje az jár a fejemben hogy szeretném megkérni a barátnőm kezét júniusban volt hogy 4 éve vagyunk együtt és szeptemberben lesz 3 éve annak hogy összeköltöztünk. Mindketten dolgozunk, én tavasztól ő meg most keres munkát, egyetemeket halasztjuk és átvisszük majd estire/váltunk valami másra. Én 24 nemsokára 25, ő meg most töltötte be 1 hónapja a 22t.

Kapcsolatunk jó és egy irányban halad, neki vannak bizonyos problémái, amikor van hogy kicsit a szürkébbnél is szürkébbek a hétköznapok. Én arra gondoltam hogy majd az 5. évfordulónkon kérem meg a kezét (ha számítana is valami meglepetésre az évfordulóra, olyan helyre viszem ami már önmagában egy óriási meglepetés lesz neki és nem fog rá számítani, szóval mondhatni még ha kissé klisé is hogy az évfordulóra tervezem, a meglepetés megmarad)

Ez hogyan hatna rá szerintetek összességében? Én szeretném hogy boldog legyen, minden nap és nem

tudom hogy ez még ha nem is holnap lenne, esetleg nem e rontana a dolgokon.


2016. aug. 23. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem örülne neki.

De Te ismered, neked kell tudnod milyen. Nem vagyunk egyformák. Én a gondolattól is rosszul vagyok, klisééék. Brr.

2016. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ideje lenne, de szerintem amig az egyetem bekavarhat, addig ugysem tudtok 1-2 evem belul osszehazasodni, szoval valodi ertelmet en meg nem latom.
2016. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ideje lenne, és az évfordulós ötleted is tetszik :)
2016. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ő olyan akinek nem kell a szál rózsa, de mégis odáig van amikor kap tőlem egyet :)

Egyetem meg,hogy is fogalmazzak röviden. Mindketten csalódtunk a hazai egyetemi rendszerben de ez egy teljesen másik téma lenne ha kifejteném.

2016. aug. 23. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 even belul tudtok hazasodni es tart mar ott a kapcsolatotok oke.

Gondolom beszeltetek mar mikor akartok korulbelul hazasodni. Ettol viszonyitott 1- maximun 2 evvel elobb idealis az eljegyzes.

2016. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már róla de nem konkrétumokkal.

Mivel ő most 22, mire tervezem az eljegyzést akkor szinte már 23 lesz, esküvő 1-2 év az már 25 és ami fix hogy 30 előtt gyerek.

És ha hozzáveszem hogy már 3 éve élünk egy lakásban, valahogy én most érzem ennek az idejét :)

2016. aug. 23. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor van itt az ideje, ha már belátható időn belül össze is akartok házasodni. Ha csak azért lenne, mert olyan "romi" a tengerparton letérdelve a gyűrűvel igent mondani és aztán mutogatni mindenkinek, akkor nincs sok értelme.
2016. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1-2 év szerintem bőven a "belátható idő" határán belül van.

Ha biztos vagy magatokban, vágj bele. :)

2016. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó,hogyha az 5. évfordulón kéred meg. amit nem ajánlok,hogy karácsonykor vagy szülinapon kérd meg.

de az évforduló jó,az a nap kettőtökről szól úgy is. ráadásul 4-5 év alatt több év együttéléssel csak tudjátok már,hogy mit akartok a másiktól.

ráadásul addigra már dolgoztok mindketten.nem látom akadályát. az,hogy estin tanultok,nem gátol meg semmiben.sokan vannak úgy egyetemen,hogy már házasok esetleg gyerek is van. nem csak 18 évesek járnak az egyetemre, jelen esetben te is pl 25 évesen kezdenél új szakot. nem tartom kizáró okot ,hogyha házasodnátok úgy,hogy még tanultok. ha el tudjátok tartani magatokat mellette

2016. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fru_ ***** válasza:

Ja, hát ez eléggé megalapozott kapcsolat, és ötlet is.

Mi egyetem alatt házasodtunk, nincs annak semmi jelentősége, ha most is együtt éltek, akkor miért jelentene az bármi gondot?

2016. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!