Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3. évfordulónkon sem kért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. évfordulónkon sem kért meg, szerintem már itt lett volna az ideje, nem?

Figyelt kérdés
Több, mint két és fél éve együtt is élünk. Anno mást ígért, de nem akarok akaratosnak tűnni. Hogy kérdezhetnék rá anélkül, hogy követelőzőnek tűnjek? Igazából nem sürgetni akarom, csak tudni valami támpontot, csak félek, hogy ő ezt erőszakoskodásnak venné. Mondjuk ha én férfi lennék már biztos a tettek mezejére léptem volna :)
2016. febr. 23. 23:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem alkalmas rá a közeljövő hogy ilyen nagy kiadást tegyetek stb?
2016. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
barátnőm félév híján 7 éve lesz együtt a barátjával, és ott se lép a pasi. nem irigylem. légy türelmes, ha jól megvagytok, és 2 és fél éve együtt éltek azért az már jó, szerintem. mellesleg ő hány éves?
2016. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nem hinnem.

1. Milyen helyzetben van? Tanul meg?

Van-e munkaja? Mennyit keres?

Az is lehet, hogy most, bizinytalan a jovoje es emiatt nem akar hazasodni.

2. Lehet hogy nem is akar hazasodni. Ez miert baj?

2016. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem lenne olyan nagy kiadás, én egy 5 ezres gyűrűtől is a vala.gamat verném a földhöz hogy nőiesen fogalmazzak :)) 30 feletti férfiről beszélünk.
2016. febr. 23. 23:29
 5/34 A kérdező kommentje:
Van munkája, hazai viszonylatban átlagosan keres. De ha egyszer lesz esküvőm se a puccolásról szólna, sőt, nagyon szerény lenne. Azért "baj" mert az elején totál házasságpártinak vallotta magát, bár még nem igazolódott az ellenkezője. Én pl. csak házasságba szülnék, ezt tudja ő is, és pártolta a gondolatmenetet.
2016. febr. 23. 23:34
 6/34 Keira100 ***** válasza:
85%
Rákérdeznék kedvesen. Nem fogod megbánni.... Ez csak mérgezni fogja a kapcsolatot a várakozás találgatás. Hezitál.... Vagy nem akarja ilyen olyan okból, nade a nagy céloknak közösnek kéne lenniük. Ha el akar majd venni nem fogod ezzel elrontani, sőt!! HA el akar venni és szeret eléggé. Hàny éves vavy? MAX egy évet adnék a dolognak.
2016. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy " követelőzőnek tűnjek"?

A közös életetekről van, kettőtöknek kell megbeszélni, hogy egyeznek-e a jövőre vonatkozó elképzeléseitek.

De ez nem pálya, hogy az egyik fél néma csendben várakozik évekig a másik fél kinyilatkoztatására.


Ennyit nem tudtok megbeszélni?

Mi az, hogy jövetelőző vagy? Ez kb. úgy jön le, mintha az úr kegyet gyakorolna, hogy elvesz, holott neki is ugyanúgy örülnie kéne, hogy hozzámész.

2016. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ezt állítólag a férfinek kell eldöntenie, mikor áll készen a házasságra. Nem véletlenül van lánykérés, és nem férfikérés, nem? Véletlenül sem akarom belekényszeríteni ha ő nem akarja (még).
2016. febr. 24. 00:29
 9/34 anonim ***** válasza:

De azert beszeld meg vele.

Ennyi az egesz.

2016. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Keira100 ***** válasza:
100%
Ha éveid mennek el a TE fiatal fogamzóképes éveidből igenis van jogod megkerdezni sőt!!Amiről beszélsz inkabb formasag, úgy értem az az a hajó màr elment, hogy ezt ne rontsa el benned. Érted? A te eleted évei felülírjàk azt amiről beszelsz.
2016. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!