Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Félek a házasságtól. Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a házasságtól. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Sejtem hogy készül vmire a párom. Az édesanyjával titkoloznak pedig nem szoktak. Vmit szerveznek a hatam mögött es arra gondolok hogy eljegyzesre készül. Most nagyon megijedtem. Felek az elkötelezettségtől. Mar lassam 3 eve egyutt elunk es tudom hogy vele szeretnék élni, szeretem nagyon,de vmiert félek. Mitől lehet ez? Gondolom masokkal is szokott ilyen lenni
2016. nov. 5. 15:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah elfelejtettem 24/l
2016. nov. 5. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Közöld vele, hogy te egyenlőre nem szeretnél eljegyzést!

Ha lapítasz mint szar a fűben, és az utolsó pillanatban nyögöd ki, akkor sanszos, hogy veszekedés lesz belőle.

2016. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem nem volt ilyen. Nem tudom mitől félsz ha szereted.
2016. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól látod h vmi nem stimmel. Ha tényleg szeretnéd alig várnád h megkérjen.

Szerintem át kellene gondolnod a kapcsolatot.

2016. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki biztos magában az nem fél. Nálunk is egyre közelebb az időpont, ráadásul a párom anyukája már célzott is rá egy kicsit, hogy majd elvisz valahova. Hát legközelebb januárban megyünk, nagyon szervezi, szóval jó eséllyel tényleg akkor kéri meg a kezemet. Egyáltalán nem félek, nagyon várom. Ha nem most lesz, akkor sem leszek csalódott, mert tudom, hogy mikor akar elvenni, melyik évben. Megbeszéltük, és még ráérünk addig egy kicsit, de én egy cseppet sem félek.. Az előző barátomnál féltem..hát vége is lett, nem ő volt az igazi.
2016. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog, hogy vele élsz, miközben nem szereted. Ha szeretnéd, akkor nagyon boldog lennél.

Ha úgy érzed, szereted, és közben félsz, rettegsz, akkor keress mielőbb egy pszichiátert, mert nagy a baj.

2016. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miutan megtortent mar nem felek. Nagyon boldog vagyok. Mar fejben tervezem az esküvőt. Gondolom csak mint uj dologtol féltem
2016. nov. 7. 16:35
 8/9 hatyke válasza:
Szia. Én ugyan igy vagyok ezzel sajnos,de nekem megkérte a kezem a párom.....csak nem tudom hogy mit tegyek...
2016. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is megkérte a kezem. igent mondtam és nagyon boldog voltam/ vagyok :D
2016. nov. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!