Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Miért van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért van ez? Vágyom a házasságra, párommal tervezzük is, de nehéz feladni a függetlenségemet, félek a házasságtól. Családi hagyományok miatt nem tehetem meg, hogy úgy jöjjön a baba, hogy nem vagyunk összeházasodva.29/N

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1%

Jogosan félsz. Nem bízol az egészben. Szakítsatok és szeretkezz velem utána. :3


17/L

2016. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy nem teheted meg? Talan ha hazassag nelkul esnel teherbe a csalad elcipelne es ritualis abortuszt hajtana vegre rajtad? :DdDD

Ne legyel mar ostoba, azt csinalsz amit akarsz.

Mindenesetre a baba sokkal nagyobb felelosseg es korlatozo tenyezo barmiben, mint egy papir.

2016. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Átgondolnám azt a gyerekvállalást, ha már a házasságtól is félsz, mert feladod a függetlenséget. Ugyanis a gyerek egész életre szóló kötelék és kötelezettség, míg a házasságot nem túl nehéz felbontani és tiszta lappal indítani (ha nincs gyerek).


Nem vagyok az a konzervatív ember, aki szerint házasság nélkül gyereket vállalni hű meg ha, csúnya dolog, mert simán lehet, de talán pont az ilyen esetek kiszűrésére lenne alkalmas, ha az emberek fejébe újra visszatérne az együttjárás-házasság-gyerek sorrend... mintha a gyerek nem a függetlenség és szabadság totális felrúgása lenne.

2016. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
A baba jöhet, de a házasságtól parázol? Az előbbi sokkal nagyobb felelősség. Neked zavar van a fejedben.
2016. szept. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Gyereket se akarok, az ő kedvéért szülnék csak, mert a párom nagyon akar, nem is egyet, hanem hármat, négyet.
2016. szept. 26. 08:37
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

Minek vagytok ti egyáltalán együtt? Rohadtul nem ugyanazt akarjátok.

Csak vki miatt ne szülj. A tulajdon gyermeked fogja megszívni.

2016. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem, és akkor itt vagyok én, aki örömmel vetné már bele magát a házasságba és a gyerekvállalásba, erre kifogom az olyan férfiakat, akik nem képesek feladni a függetlenségüket. Tegyél meg egy szívességet, hagyd el azt az embert, mert teljesen mások a céljaitok, hátha valakivel tényleg boldog lehet és családot alapíthat...
2016. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg ostobabb vagy, mint eloszor gondoltuk.
2016. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Te már akkor feladtad a függetlenségedet, amikor másoktól tetted függővé, hogy vállalsz-e gyereket vagy férjhez mész-e. Nagyon is függő vagy.
2016. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, csak gyereket ne akarna.
2016. szept. 26. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!