Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akar jegyezni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar jegyezni, de nem tetszik a gyűrű, hogyan vezessem rá?

Figyelt kérdés
Szóval a napokban megtudtam, hogy a barátom el akar jegyezni, aminek nagyon örülök, de nem tetszik a gyűrű, amit "kinézett" nekem. Egy egyszerű karikagyűrű, amiben van egy icipici gyémánt. Én pedig olyan gyűrűt képzeltem el mindig is, amin sok kis kő van és egy nagy, tehát ilyen csillogós, nem számít az se ha üveg vagy bizsu. Még nem rendelte meg szerintem. Nem akarom elrontani a meglepetését, de tudom, hogy nagyon szomorú lenne akkor is ha látná rajtam, hogy rosszul választott gyűrűt (sajnos kiszúrja, hiába leplezem). Ilyenkor mit lehet tenni?
2016. dec. 5. 12:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó megoldás lehet a "nézd, fészen jött szembe, de jól néz ki *-*" és a "barátnőm ilyen gyűrűt kapott néééézd, de ez nekem nem tetszik, a sokköves menőbb" jellegű megszólalások, ha ennyire utalgatni akarsz. Esetleg elcipeled plázázni, és "véletlenül" megállsz az ékszerbolt előtt nézelődni. Esetleg, ha közös pletykás ismerőstől származik az infó, akkor be lehet vetni, hogy mondja vissza a pasinak, hogy amúgy te nem ilyet akarsz ám...


De szerintem is sokkal egyszerűbb lenne, ha tudnál vele őszintén beszélni.

2016. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, sikerült rávezetnem! Egy "felugró hirdetésre" hivatkoztam netezés közben :D
2016. dec. 7. 08:48
 13/14 anonim ***** válasza:

Hogy mutasd meg? Amikor mentek az utcán arra vidd ahol ekszer bolt van s ott je ez milyen szep meg ez jobban is illik hozzad mint mondjuk az ott a sarokban pl.

majd tovabb s akarmilyen uzlet lessz a kovetkezo 2 annak a kirakatait is ugyanigy velemenyezd.

Vagy mutass neki kepeket hogy je meghazasodott egy volt ismerosod s milyen szep a gyuru de neked ilyen meg ilyen szebb, ezt nyugodtan megteheted.

2016. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gondolom mivel már elmúl karácsony, eljegyzett, szóval gratulálok. :D

Leírtad, hogy csináltad, de ha esetleg valamikor valaki ezt olvasná még, plusz egy tipp: én pinteresten szoktam gyűjtögetni képeket, amit véletlenül megnyitva lehet hagyni. Vagy belájkolgatni pár neked tetsző képet bárhol, amit neki majd kidob a hírfolyam és szembetalálja magát egy "barátnőmnek tetszik xy kép" poszttal.


Minden jót nektek és kommunikáljatok!

2016. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!