Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Komolyan lehet venni egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni egy pár hónap után történő lánykérést?

Figyelt kérdés
Ha még csak néhány hónapja ismeritek egymást, azóta vagytok együtt, és megkéri a kezedet a pasi, azt mennyire lehet komolyan venni? Ilyenkor még olyan nagy a rózsaszín köd, hogy mindenki úgy gondolja, hogy egyszer elveszi feleségül a párját, nem? Csupán kíváncsiságból.
2016. dec. 6. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Ez lehet nem sok jót jelent... birtoklási vágyra utal.
2016. dec. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet komolyan venni
2016. dec. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Az en volt volegenyem 3 honap utan kerte meg a kezem. Egy romantikus ut soran. Masfel ev mulva mentunk szet (dobtam ki) amikor rajottem, hogy valojaban esze agaban sincs elvenni, ellenben anyagilag jol lehuzott. (en 3 allast vallaltam, hogy meg tudjunk elni, o meg a tanulmanyaira hivatkozva hederelt hatarorkent, azaz heti 2 napot dolgozva a repteren.) 10 ev alatt sem sikerult elvegeznie az Allamigazgatasi foiskolat, es foleg azert, mert kb letojta a vizsgait, es fel volt haborodva, hogy tanulas nelkul nem sikerul a vizsga... ha megprobaltam kikerdezni, az volt a valasza, hogy minek, ezt ugysem kerdezik (en jogasz vagyok, tehat kb hasonlok vagy ugyanazok a tantargyak). Nyelvet nem volt hajlando tanulni, hogy meglegyen a kotelezo nyelvvizsga (mondom, Ferihegyen volt hataror, ugy hogy egy idegen nyelvet nem beszelt... eljen az orszagimazs :) :))

Szoval o keresett kb 100 ezret nettoban. En valamivel tobbet, plusz ugye a mellekallasok. Ezert neki termeszetes volt, hogy mindent en fizetek, barhova is megyunk. Rezsibe nem adott egy fillert sem. A kocsit en tankoltam, mert o max 2000 forintert volt hajlando bele tankolni. Aztan mikor en teleraktam a tankot akkor persze vitte anyucit vasarolni...

Ha bevasaroltam, eljott velem ugyan, hogy segitsen pakolni, de a vegen allt ott mint a f**** a lakodalomban, soha eszebe nem jutott volna, hogy kinyissa a penztarcajat. Etteremben, barato talalkozoknal ugyanez. Mindog mondent en. Utzason, nyaralason : menjunk ide-oda, de mindent fizessek en, meg a csaladja ajandekait is "neked ugyis van eurod", "majd otthon odaadom forintban" amibol persze sosem lett semmi...


Kozben az lett gyanus, hogy napkozben nem volt hajlando hordani a gyurujet. Mindenfele hulye indokra hivatkozva (hogy nem lehet az egyenruhaval, stb...) probalt hulyenek nezni. Mikor kerdeztem, mit csinalt aznap, sosem adott konkret valaszt, csak "ezt is azt is".


En kimentem kulfoldre, kabe letojta a fejem, volt hogy hivtam, mire kozolte, hogy "na menet". Mondom mivan? "Hat megyek anyammal piacra". Na itt elegem lett, kozoltem, hogy nekem ebbol eleg, en ezt nem folyatom.


Aztan talalkoztam veletlenul kesobb egy baratjaval, aki eleg sokmindenrol felnyitotta a szemem, tobbek kozott, hogy ezt mar tobb lannyal eljatszotta, es jatssza a mai napig. Eljegyzes, beferkozni a lany bizalmaba, aztan eltartatja magat...


Most nem tudom mi van vele, de gondolom azota is egyedul el anyucinal, lassan 47 evesen...

2016. dec. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

A férjem 5 hónap után kért meg, rá egy évre esküvő, jövőre 15 éve, hogy házasok vagyunk.

Nem azon múlik, hogy komolyan lehet-e venni, hogy mikor kéri meg a kezed, hanem azon, hogy kicsoda!

2016. dec. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Igen utolso, nagyon igazad van. (En vagyok az utolso elotti valaszolo). A ferjemmel kb 5-6 honap utan dontottunk ugy, hogy osszehazasodunk, nem volt csinnadratta lanykeres mint az elozonel 3 honap utan, de ott rogton tudtam, hogy teljesen mas ember mint az elozo...

Ugyhogy valoban nem az ido szamit, hanem a kapcsolat milyensege.

Mindezek ellenere azert meg egyutt eltunk masfel evig mielott osszehazasodtunk. Es harom honappal a hazassagkotes utan teherbe estem :)

2016. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem értek egyet az utolsó két válasszal. Jól is elsülhet, de marha nagy felelőtlenségnek tartom. Pláne ha rögtön esküvő is követi. Azért nem ártana jobban megismerni a választottunkat, plusz együtt élni valamennyit mielőtt házasság lesz belőle. Egy ilyen lánykérést nem tudnék komolyan venni, se egy ilyen pasit. Gondolom így akarná kifejezni, hogy komolyan gondolja, de nálam pont az ellenkezőjét érné el. Azt gondolnám, hogy ha képes ilyen komoly döntést hozni pár hónap alatt, akkor másba is fülig szerelmes lesz esetleg. Persze ez nem törvényszerű, de ez lenne a benyomásom.
2016. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ! Mennyi minden történt az alatt a pár hónap alatt? Mennyi idősek!


Én 7 hónap után kértem meg a barátnőm kezét, de ez alatt a hét hónap alatt együtt éltünk, beutaztuk egész Magyarországot, voltunk külföldön( Olaszország, Németország, Franciaország, Svájc ) 2 lakodalomban 1 temetésen, 1 eljegyzésen, 2 keresztelőn...és a 7 hónapból 6 hónapon át minden éjszaka együtt aludtunk. Ja és 30 felett voltunk. Szóval eléggé megismertük egymást 7 hónap alatt és sok minden történt velünk nem ez a elmegyünk a moziba heti 2X meg randi heti 3X. Utána 1 évig jártunk jegyben - hasonló életmódot folytatva - és utána jött a lakodalom azóta eltelt pár év és minden ok!

2016. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Azon múlik milyen ember, nem azon mikor kér meg. Engem egy hónap utàn kért meg. 5 éve vagyunk hàzasok. Szóval úgy veszem eléggé komolyan gondolta.:)
2016. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

én nem mondanék igent pár hónap után, de szerencsére olyan párom van,aki hasonlóan gondolkozik,mint én és fel sem merült benne pár hónap után a lánykérés.

nem tudnám komolyan venni, ha pár hónap után megkérnének. járjunk együtt legalább 1-2 évet,ismerjük meg egymást rendesen,mielőtt ilyenre határozzuk el magunkat.

2016. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Engem a ferjem 9 honap utan kert meg. A 2. Evfordulonk utan volt az eskuvo. Szerintem nem azon mulik hogy mikor van a lanykeres. Sot ahol sokat varnak sokszor izzadtsagszagu mar.


Sajnos nem egy olyan hazaspart ismerek akik 10 ev utan korul hazasodtak es 2 ev utan mar valnak...


Szoval nem tudom. Volt 5 eves kapcsolatom ahol eszembe se jutott a hazassag. Szerintem ezt az ember erzi. Es ha nem erzi nem szabad megalkudni. Se nonek se ferfinak.

2016. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!