Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális megkérni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális megkérni valaki kezét 8 hónap együttlét után?

Figyelt kérdés
Viszont a pár már 5 éve ismeri egymást
2016. szept. 16. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Minden normális, amit a pár annak érez. Nyilván szóba került már a jövőkép, a célok - legalábbis remélem, hogy ez alap ma már minden komoly párkapcsolatban. Ha pedig ezek egyeznek, akkor miért ne? Amúgy is, az esküvőig néha még évek telnek el a lánykéréstől számítva.
2016. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Fogjátok már fel, hogy nincs olyan ez normális, az nem normális... Emberek vannak és azok nézőpontjai. Mindenkinek más a normális... Annyira elegem van már az ilyen kérdésekből. Komolyan tinikategória.
2016. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Meg szerintem ez erősen függ a pár életkorától, élethelyzetétől is.
2016. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Az enyemet ket het utan kerte meg a ferjem, 2 honappal kesobb mar hazasok voltunk, 7 eve egyutt. Egy baratnomet pont nemteg ket honap utan jegyeztek el, szoval normalis vagy nem erre nincs szabaly es ne erdekeljen h ki mit gondol, ez attol fugg h hogy erzed es tok mindegy h hany eves vagy:-)
2016. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Mennyivel jobb az hogy mondjuk együtt járnak 8 évig, aztán esküvő és egy év múlva pedig válnak! Nekem erre van példa az ismeretségi körömben! Szerintem ha mindenki a maga tempójában halad az a normális.
2016. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha ez együttélés volt, és valóban olyan jól ismerik egymást, akkor nem annyira hirtelen a döntés.

Bár nem mindegy, hogy párként mióta tekintenek egymásra, tehát a 8 hónap előtt is gondoltak-e a másikra így. Ha nem, akkor én még biztosan várnék, hiszen más valakit barátilag ismerni, és más párként, ahol képbe jönnek az érzelmek, a szexualitás, a sokkal intenzívebben összefonódó élet.

2016. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, normális. Én korainak tartom 8 hónap kapcsolat után az eljegyzést, de hogy másoknak mi a normális, azt NEM NEKEM kell eldöntenem. Erről kellene leszoknia az emberek többségének.
2016. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem normális. De ők tudják.
2016. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ.

Egyik barátnőmet 3 hónap után jegyezte el a párja és az 1 éves évfordulójukon volt az esküvő és azóta is jól megvannak. De ők is már vagy 3 éve ismerték egymást, barátok voltak, és mindketten 30 körülik, dolgoznak, volt lakás is, stb.

2016. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2016. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!