Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez erőltetésnek számít? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőltetésnek számít? Ez erőltetett eljegyzés szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt hoztam fel a témát hogy beszélgessünk ki hogyan képzeli a jövőt. A barátom nem akart eljegyzést csak majd esküvőt. Én viszont szerettem volna. Erre azt mondta rögtön hogy akkor ha szeretném lesz. Azt is megbeszéltük mikor. De abszolút beszélgetés szintjén nem erőszakoskodtam nem hisztiztem. Egyetlen egyszer beszéltünk. És amikor közeledett a dátum elkezdtünk gyűrűket nézni karikagyűrűvel volt az eljegyzés de kaptam mellé egy köves kísérő gyűrűt is. Semmi meglepetés nem volt mert mindent együtt választottunk. Nem erőltettem rá az akaratom ő is szívesen jött és nézelődött a karikagyűrűk között. Viszont semmi romantika nem volt a lánykérésben ráadásul hagyományosan családi vacsora keretében történt szülők is jelen voltak. Csak annyi ilyen rózsaszirmos óriás meglepi lánykérést olvasok. Ti mit gondoltok erről? Néha úgy érzem ráerőltettem az akaratom pedig nem hisztiztem egyszer beszéltünk a tervekről.
2016. dec. 15. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem erőltetted rá, mivel akkor ellenállóbb lett volna.

Ő neki ez nem jelentett olyan sokat, írtad is ő amúgy se akarta csak az esküvőt. Neki minden mindegy alapon elment veled és megkérte a szüleid előtt a kezét, nem csinált hatalmas csinnadrattát, mert számára a lánykérés nem erről szól.

Szerintem túlgondolod, biztos szeret téged, csak különösebben ő nem pörgött rá erre az eljegyzéses témába amivel semmi baj :)

2016. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez úgy hangzik, mint ha te bizonygatnád magadnak, hogy de nem, de nem. Lehet, őt kellene megkérdezni, hogy hogy érezte.
2016. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy csak a "nyáladzás" hiányzott.

Nem szeretem a csinnadrattát én sem, valószínűleg ő is ilyen ember. Másik dolog, hogy erre is igaz, hogy minél nagyobb feneket kerít valaki a dolognak, annál inkább kirakat a dolog. Ha megkérem majd a barátnőm kezét, akkor azt nem azért teszem, hogy a küvilág felé dicsekedhessek rózsaszirmokkal. Ez kettőnk legbensőbb dolga, hogy egymást választuk egy életre. Esküvőn úgyis lesz buli, nem?

2016. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Van egy másfél éves fiúnk, most várjuk a kislányunkat. Amióta teherbe estem a fiammal azóta vágytam arra, hogy eljegyezzen, összeházasodjunk, de mindig is mondtam neki, azért mert gyerekünk lesz, hanem ha úgy érzi őszintén szeret és tényleg velem szeretné leélni az életét. Volt amikor rágtam a fülét és poénkodtam vele, és tudja milyen rosszul esett amikor a barátaink sorban jegyezték el egymást és a megszokott csapatból csak én hiányoztam, pedig nekik gyermekük sem volt. Aztán túl tettem magam rajta, megtudtam, hogy úton van a következő csoda és elszállt a féltékenység, hisz ez jobban összeköt minket mint bármilyen papír. Majd a munka elszólította őt közel 3 hónapra, mikor egyszer láttuk csak. Tudod mivel jött haza? Egy gyűrűvel. Nem volt semmi romantika, semmi kihívóság csak egy egyszerű lánykérés, de amikor vissza gondolok még mindig sírok az örömtől, a boldogságtól. Nekem ennyi bőven elég volt, nem is vágytam volna nagyobb felhajtásra. A gyűrű pedig mesés, annyira én vagyok.
2016. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a párod részéről szégyen,hogy tudja,hogy milyen típus vagy,vágytál volna a letérdelős meglepetés lánykérésre,mégsem adta meg neked.

Egy ilyen van az ember életében,tehette volna emlékezetessé is szerintem.

Persze ez is elég sok nőnek,ha megbeszélik és közösen megveszik a gyűrűt,de azért sok nő vágyik arra,hogy a párja rendesen kérje meg. Szóval szerintem gáz,hogy nem vette figyelembe ,hogy neked ez fontos lett volna.

Nem erőltettél semmit amúgy.

2016. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a párod részéről szégyen" :D :D :D

Az kit érdekel, hogy a párja mit szeretne?

2016. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Miért írja mindenki hosszú ú-val a fiú főnév birtokos személyjellel ellátott alakját?????

fiúnk=több nőnek ugyanaz az ember a szeretője, míg fiunk=a mi hímnemű gyermekünk. Ugyanígy fiúk=több hímnemű gyermek, míg fiuk=az ő hímnemű gyermekük.

Igaz, hogy csak egy ékezet, de nagyon nagy különbség van jelentésben. Annyira igénytelen nem figyelni rá...

2016. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod, ízlések és pofonok.

Nekem az ilyen eljegyzés tökéletes lenne, én a rózsaszirmos óriás meglepetés lánykérésektől mászok a falra.

Nem hiszem amúgy, hogy erőltetés lett volna, inkább az a baj, hogy ezen rugózol, ahelyett, hogy örülnél, hogy össze fogtok házasodni.

2016. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem volt erőltetett.A pasid nem igazán ért a nők nyelvén,mint ahogy a legtöbb másik sem.
2016. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Letérdelt meg virágot is kaptam. De mivel a szüleinknél volt es a 'nagy pillanatnál' mindenki fotózott meg videózott konkrétan elröhögtem magam és én se tudtam a páromra figyelni meg ő se rám. Na mindegy ez így sikerült. Sok embernek eljegyzése sincs másik felének meg karácsonykor odalöknek egy gyűrűt le van tudva az ajándékozás. Úgyhogy próbálok nem problémázni ezen mert nem ez a lényeg hanem hogy együtt tervezzük a jövőt. Az a válaszoló aki írta meghatottan gondol vissza az eljegyzésre az szép történet volt és igazi meglepi. Gratulálok Nektek! És a 2. babához is :) Sok boldogságot!
2016. dec. 16. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!