Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez erőltetésnek számít? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőltetésnek számít? Ez erőltetett eljegyzés szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt hoztam fel a témát hogy beszélgessünk ki hogyan képzeli a jövőt. A barátom nem akart eljegyzést csak majd esküvőt. Én viszont szerettem volna. Erre azt mondta rögtön hogy akkor ha szeretném lesz. Azt is megbeszéltük mikor. De abszolút beszélgetés szintjén nem erőszakoskodtam nem hisztiztem. Egyetlen egyszer beszéltünk. És amikor közeledett a dátum elkezdtünk gyűrűket nézni karikagyűrűvel volt az eljegyzés de kaptam mellé egy köves kísérő gyűrűt is. Semmi meglepetés nem volt mert mindent együtt választottunk. Nem erőltettem rá az akaratom ő is szívesen jött és nézelődött a karikagyűrűk között. Viszont semmi romantika nem volt a lánykérésben ráadásul hagyományosan családi vacsora keretében történt szülők is jelen voltak. Csak annyi ilyen rózsaszirmos óriás meglepi lánykérést olvasok. Ti mit gondoltok erről? Néha úgy érzem ráerőltettem az akaratom pedig nem hisztiztem egyszer beszéltünk a tervekről.
2016. dec. 15. 19:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm, kedves kérdező. Viszont minden jót!
2016. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!