Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért mondta el, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta el, hogy már megvette a gyűrűt?

Figyelt kérdés

A párommal 1 hónapja vagyunk együtt, és elárulta nekem, hogy már megvette az eljegyzési gyűrűt. Nem kért még meg, csak ennyit mondott néhány napja (azóta nem is találkoztunk még). Miért? Szerintetek a reakciómra volt kíváncsi, hogy mit szólnék, ha már 1 hónap után megkérne? Már előtte is puhatolózott egy ideje, de sosem adtam neki egyértelmű választ, hogy mit szólnék hozzá.

25/N


2016. dec. 24. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy nagy balf...!

Egy hónap után senki kezét meg nem kérném, akár milyen istennőnek is néz ki.

2016. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
Attyaééég
2016. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves 1., nem az volt a kérdés, hogy te megkérnéd-e bárki kezét 1 hónap után. Sok példát ismerek, akik 1 hónap után eljegyezték egymást, és azóta is boldogan élnek együtt, szerintem nem ettől függ. Tartsuk tiszteletben egymás döntését.
2016. dec. 24. 12:53
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Kit érdekel, mi volt a kérdés? Azt írok ide, amit akarok, a témába vág. Nem a kérdésre kell válaszolni, hanem válaszolni kell arra, amit leírtál. Azért van feltüntetve, hogy "Ide írhatod a válaszod:"

Mit tartsak tiszteletben egy komolytalan döntésen?

"Azóta is boldogan élnek..." Mióta is? 5 hónapja? Melyik könyvben olvastad ezt a mesét?

1 év kapcsolat, 1 év együtt élés után kérje meg a kezed, akkor lesz valamire való férfi, te pedig akkor leszel valamire való nő, kapcsolatotok meg valamire való kapcsolat. Napokig nem is találkoztok, nem is ismeritek egymást. Buta emberek vagytok nagyon.

2016. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért hívod párodnak? Esetleg a barátod, de akit 1 hónapja vagy együtt még nem a párod! Gyakorlatilag még alig ismeritek egymást. Én 3 éve vagyok együtt a barátommal, elötte 3 évig ismertem és a legjobb barátja voltam, még sem hiszem, hogy mindent tudnék róla, mert ennél több idő kell a teljes megismeréshez és nem is hívom páromnak
2016. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy-ket uveg lekvar hosszabb ido ota van a polcomon, mint ti kapcsolatban. Szerinted egy ilyen faszit mennyire lehet komolyan venni? Valoszinuleg te lehetsz a tizedik mennyasszony jeloltje csak az elmult 2-3 evbol, ha mar cirka 2-3 het utan eljegyzesrol beszel... akkor ezek szerint neki eleg egy szimpatikus randi a lanykereshez kb. Nem is ismeritek egymast.
2016. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Erről beszéltem.....
2016. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jesszus, mennyi féltékeny ember :D Sajnálom, hogy nincs párotok így karácsony idején (sem), de a kérdésre kellett volna válaszolni, id*óták!

Nem, sosem kérte még meg senki kezét, pedig voltak már hosszú kapcsolatai (5, 3, 2 éves kapcsolata is volt, és senkivel nem érezte, amit velem). Mi érezzük, hogy mennyire szeretjük egymást, megismerni meg lesz időnk egymást, ne aggódjatok már ennyire értünk...

2016. dec. 24. 14:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszik azt emberek, hogyha hülyeséget csinálnak (mint pár hét után hozzamenni egy idegenhez) és ez másnak feltűnik, akkor rögtön féltékeny az illető? Mire legyünk féltékenyek? A sarki boltosunkat régebb óta ismerem mint te a párodat 😂...
2016. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A ti döntésetek. Csak azt nem értem, miért ilyen kérdést kiírni ide? Úgysem ismer itt senki, nem fognak értékelhető választ adni.
2016. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!