Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, hogy akkor kéri meg a kezem, ha jól viselkedek. (? )

Figyelt kérdés
Igaz, nem vagyunk túl rég óta együtt, de egymással szeretnénk leélni az életünket. Ha vannak is viták, azok az én hiszijeim miatt vannak (bár véleményem szerint ezeket ő provokálja ki). és egyszer mondta azt, mikor előrekerült az esküvő téma, hogy majd akkor kéri meg a kezem, ha jól viselkedek. Vélemények? (tényleg nagyon szeret, sok dolgot tesz meg értem)
2015. ápr. 12. 16:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

"Ha vannak is viták, azok az én hiszijeim miatt vannak (bár véleményem szerint ezeket ő provokálja ki)"


Érdekes, hogy magadra kensz mindent, amikor két ember felelőssége egy kapcsolat. Oké, hogy te kiakadtál, de mi váltotta ki? Van egy olyan érzésem, hogy ebből nem lesz élethosszig tartó kapcsolat, így egy tipikus bántalmazó kapcsolatnak hangzik.

2015. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
nincs benne bántalmazás. annyi a lényeg, hogy nem tudom (illetve próbálkozok) elfogadni, hogy rajtam kívül is jóban van más lányokkal/nőkkel. mert nekem szinte csak ő van, alig van egy-két barátnőm, de velük szinte nem is találkozok, csak ritkán. ezért hibáztatom magam, hogy még ennyit sem vagyok képes elfogadni, hogy barátai vannak.
2015. ápr. 12. 17:07
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Ez a leereszkedő stílus önmagában szakítást érdemel.
2015. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
A "hisztijeid" nem "hisztik": legvalószínűbben nagyon is jogos reagálások az érzelmi értetlenségére, intelligencia-hiányára. Vigyázz! Ne minősítsd le, ne infantilizáld a saját reakcióidat, mert ezzel hallgatólagosan jelzed a párodnak, aki kiváltja őket a viselkedésével, hogy feletted állónak tekinted őt. Őt, aki - a kérdésből ítélhetően is - hajlamos téged kiskorúsítani: mi az, hogy "Ha jól viselkedsz.."? Mit gondol rólad ez a fiú: óvodás gyerek vagy, akinek feltételeket szabhat, akit büntethet, jutalmazhat kedve szerint? Ha jót akarsz magadnak, ne kösd vele össze az életed: alattvalót szeretne az ilyen, nem társat.:(
2015. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
nekem meg fiú barátom nincs is.
2015. ápr. 12. 17:08
 6/32 intrepid ***** válasza:
37%
Elbizonytalanodott a viselkedésedtől. Ha már most "hisztizel", mit fogsz művelni az esküvő után, mikor nyeregben érzed magad. Keress olyan párt, aki jobban tolerálja az ilyen viselkedést. (egy papucsot).
2015. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

az a vicces, hogy én még olyan tipus is vagyok, aki "alárendeli" magát a másiknak. na nem durván, csak egy kicsit.

de ő mindig azt mondja, hogy egyenjogú társat szeretne, és arra is nevel, hogy mondjam ki mindig a véleményem.


az meg egyébként viccelődés, hogy néha kicsinek, meg óvodásnak hív, viccelődik a korommal, mert 5 évvel vagyok fiatalabb tőle.

2015. ápr. 12. 17:10
 8/32 anonim ***** válasza:
37%
Mióta vagytok együtt?
2015. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeretne, akkor nem éreznéd azért rosszul magad, mert neki vannak barátai, neked meg nincsenek. Ha tényleg szeretne, akkor segítene ebben is, nem pedig lehúzna, meg leszólna, hogy hisztizel.
2015. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kérdés nekem már kezd trollszagú lenni...ez most vicc, vagy komolyan leírtad azt, hogy NEVEL?
2015. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!