Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg természetes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg természetes, hogy ennyit várok?

Figyelt kérdés
Annyira elszomorít már ez a téma... Főleg, hogy látom, mennyi embernek teljesül a mi kapcsolatunk időtartamának a töredéke alatt, engem meg véletlenül sem kér meg... 4 éve együtt vagyunk, több, mint 3 és fél éve együtt is élünk... Ha belegondolok, hogy ezidő alatt nem jutott dűlőre teljesen elkeseredek. És ezt az érzést nem tudja átérezni az, aki még nem járt ebben a cipőben. Mit tudnék tenni? :( Se a célozgatással, se az egyenes beszéddel nem megyek semmire. A kapcsolatunk elején 2 év együttélést mondott. Mindjárt négynél tartunk... Csak akkor mondaná meg, hogy nem akar elvenni, de az őszinteséget úgy néz ki, nem érdemlem meg. Már annyira szomorú vagyok, hogy ha facebookon nézegetek párokat, és gyakran elsírom magam, ha látom, hogy pl. 2015ben jöttek össze, de már házasok... Én mit nem tudok, hogy én ezt nem érdemlem?
2017. febr. 2. 01:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vesz el soha, akkor kevésbé szereted? Mert akkor nem szereted eléggé, hogy hozzámenj. Elég érdekesen hangzik, mintha húznád a strigulákat, hogy már ennyi évet "ledolgoztál", hol a gyűrű?
2017. febr. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele, mást nem tudsz tenni.

ha nem akar házasodni, akkor mondja meg, te meg eldöntöd, hogy akarsz e így vele lenni

2017. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%

Mi lenne, ha nem nyavalyognál, hanem a szerelmeddel foglalkoznál?

Nőként nem értem ezt a hisztit, amit egyesek levágnak egy esküvő miatt. Én is szeretnék, de ha nem lesz, akkor sem érdekel, mert a páromat ugyanúg szeretem továbbra is, nem hagyom el, csak mert "pártában maradok". Pont leszarom... hány kapcsolaton látom, hogy megvannak, esküvő, és rövidesen elválnak?


Egyébként meg nyisd ki a szádat, mondd el, mi bajod - nem követelőzve, nyugodtan -, aztán majd kiderül, Ő akar-e veled együtt lenni a továbbiakban.

2017. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Le kell ülni és rá kell kérdezni. 4 éve vagytok együtt, ez egy teljesen normális kérdés.

Egyébként meg együtt éltek 3 és fél éve, mintha a felesége lennél csak "papír" nincs. Te takarítasz, főzöl, mosol rá, anélkül, hogy elköteleződne melletted. Neki ez így teljesen kényelmes.

2017. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag hogy álltok? Hány évesek vagytok? Tanulmányok? Munkahely? Ha megkér tudnátok egy éven belül esküvőt tartani? Milyen esküvőt akarsz? A papír maga ingyen és hamar megvan, 1 hónap! Mi 2 tanúval letudtuk az uniszex szöveget és utána amikor volt pénzünk tartottunk vacsorát, semmivel se kevesebb. A megspórolt pénzt pedig házra és utazásra költöttük.

Egyébként ne hasonlítgasd a kapcsolatod másokéhoz! Amikor én is így tettem nem tett jót a kapcsolatunknak, csak borúsan láttam, mert nem a sajátomra figyeltem hanem hogy másoké milyen és hasonlítgattam, pedig a miénkben sokkal több az apró szép dolog, nem kirakat. A saját kapcsolat ott tart ahol kell! Sok olyan pár akit én is láttam meg se élték a 3. házassági évfordulót, volt akiknél az eljegyzés csak békítő volt és volt akik utána ugyanúgy hazamentek anyuékhoz.. Ezeknek semmi értelme.

4 év után tudni kell erről beszélni, értelmesen, ketten vagytok a kapcsolatban nem alárendelt vagy. Ha kitér és egyebek akkor az azt jelenti hogy a 2 év is beetetés volt, beleringatott egy álomba, amibe sokáig akarsz maradni hisz vársz.. Ő meg elvan, felelősség nincs, huza-vona sincs ha le akarna lépni, de mégis megvan minden ami egy házasságban is.

2017. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

SZia! Nekünk is most lesz 4 éves évforduló. Én már a 2. után is vártam volna, 3ikon se volt semmi, aztán halogatja. Most nincs velem hosszabb ideig távol van, de nemsokára itthon lesz szabadságon, azt mondja majd ha hazajön megbeszéljük.

Sose lehet tudni nekik mi a kényelmes. Kérdezz rá, máshogy nem megy.

2017. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne leülnöd vele, és elbeszélgetni. Amúgy ő veled képzeli el az életét, csak a házasság, mint intézmény nem tetszik neki, vagy még nem döntötte el, hogy te vagy számára az igazi, és ezért nem kér meg? Nagyon nem mindegy...
2017. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%
A házasság mire jó?
2017. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéljétek át a témát, hiszen ha nem egyezik a jövőről az elképzeléseitek akkor ennek nincs értelme tovább!
2017. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

várja az igazit (akit pikkpakk el fog venni).


én dobnám.

2017. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!