Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg természetes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg természetes, hogy ennyit várok?

Figyelt kérdés
Annyira elszomorít már ez a téma... Főleg, hogy látom, mennyi embernek teljesül a mi kapcsolatunk időtartamának a töredéke alatt, engem meg véletlenül sem kér meg... 4 éve együtt vagyunk, több, mint 3 és fél éve együtt is élünk... Ha belegondolok, hogy ezidő alatt nem jutott dűlőre teljesen elkeseredek. És ezt az érzést nem tudja átérezni az, aki még nem járt ebben a cipőben. Mit tudnék tenni? :( Se a célozgatással, se az egyenes beszéddel nem megyek semmire. A kapcsolatunk elején 2 év együttélést mondott. Mindjárt négynél tartunk... Csak akkor mondaná meg, hogy nem akar elvenni, de az őszinteséget úgy néz ki, nem érdemlem meg. Már annyira szomorú vagyok, hogy ha facebookon nézegetek párokat, és gyakran elsírom magam, ha látom, hogy pl. 2015ben jöttek össze, de már házasok... Én mit nem tudok, hogy én ezt nem érdemlem?
2017. febr. 2. 01:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ez az időhúzós szöveg de bocs..

Az esküvő nem kerül pénzbe... a lagzi, a felhajtás igen. És lánykérés nélkül hogyan gyűjtsenek esküvőre?? Mert ha elkezdenek gyűjteni konkrétan rá, akkor a lánykérés már komolytalan amúgy is.

Szerintem meg egyáltalán nem ciki, 5 évig jegyben járni, ha azalatt az idő alatt gyűlil gyűlik a pénz az esküvőre.

Azt meg pont nem hiszem el, hogy 10 év alatt ne lehetne összegyűjteni egy szolid esküvőre... drágáim titeket jól átejtett az a két srác..

2017. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
20. Ez a vilàg egyik legnagyobb kamu dumàja, ha valaki nem akarja elvenni a pàrjàt. Egy esküvő nem kerül milliókba, csak a puccparàdé. Azt megértem ha valaki nem akar 2 tanúval csak ingyen bemenni és lezavarni, de egy csalàdias esküvő + pàr baràt, egy ebéddel vagy vacsival miért nem jó? A mi esküvőnk pl ilyen volt és 100 ezer ftba sem!!!!került. A gyűjtögetés hatalmas kamu! Egyszerűen csak húzzàk amíg lehet , hàtha talàlnak màsik nőt. 10 év? Meg 4 év nem elég?Vicc... Egy szerényebb esküvőre fél év alatt félre lehet tenni. Ha akarjàk a hàzassàgot. Ha nem, akkor jönnek a kifogàsok.
2017. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett vége? Beszéltél vele, kérdező?
2017. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Valentin nap után sincs eredmény?:(
2017. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem, semmi. Most egy kicsit elengedtem a témát inkább... Erre pont ma mondta, hogy AZ EGYIK ISMERŐSE nézeget gyűrűket és hogy ő már nem is emlékszik nekem melyik tetszett... Erre ma megint át kellett nyálazni a gyűrűs oldalakat, hogy melyikek tetszenek nekem. De ezt már sokszor "eljátszotta", majd ha lesz eredménye, mindenképp írok. :)
2017. febr. 15. 21:16
 26/26 anonim ***** válasza:

Remélem végre összejön.

Ird majd meg mi lett az eredmény:D

2017. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!