Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akar 1 hónap után elvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar 1 hónap után elvenni?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve ismerjük egymást, eleinte a szüleink miatt kezdtünk el beszélgetni, mert ők jóban vannak. Baráti kapcsolat volt köztünk.

Decemberben fordultak komolyabbra a dolgok, de úgy tűnt nem tart sokáig, mert ő -utólagos állítása szerint viccből- folyamatosan beszólogatott, amiből elegem lett és szakítottam. Eléggé meglepődtem, amikor néhány nap múlva bocsánatot kért a viselkedéséért (nem az a bocsánatkérős fajta) és megkért, hogy gondoljam át a dolgokat, nem szeretné, ha véget érne köztünk ilyen hülyeség miatt a kapcsolat.

Januárba összeköltöztünk, vannak persze most is nézeteltéréseink, de arra törekszünk, hogy mindig megbeszéljük ha van valami gond.

Múlt héten megkérte a kezem. Volt már előttem több barátnője, több éves kapcsolatai is, de eddig még senkit nem jegyzett el. (Ő 39 éves, én 27.) Az esküvőt még nem most szeretné, hanem jövőre. Eléggé meglepett evvel az eljegyzéssel, főleg avval hogy ez 1 hónap együttélés után már megtörtént. Szerintetek mi kell ahhoz, hogy egy férfi ezt ilyen gyorsan meglépje? (Nem vagyok terhes, mielőtt valaki arra gondolna.)


2017. febr. 13. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
40 eves, hamar meg akar fogni, rahoztad a fraszt hogy elhagyod, 40 evesen nem talalna megint konnyen fiatal not. Szerintem varj meg ezzel a dologgal.
2017. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban az eroszakosabb pasik akarjak gyorsban letudni az ilyeneket,hogy mire kiderulne milyen is valojaban mar nehezebb legyen lelepni. A leiras alapjan nagyon korai. A beszologatasos resz meg egyenesen gyerekes.
2017. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Le akar foglalni maganak.


Engem a volt volegenyem 3 honap utan kert meg. En orultem, hogy jajj, de jo, vegre valaki aki tudja mit akar (na jo, nem lattam a lila kodtol). Aztan egyre inkabb ugy viselkedett, mint aki mar meghoditott terepen van.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kifejezetten csak rossz lehet, mert ha o 39 evesen tudja, hogy mit akar, es az Te vagy, akkor ez lehet jo is. Speciel en pl nagyon nem vagyok hive az "evekig egyutt jarogatunk de nem lepunk tovabb" tipusu kapcsolatoknak, plane nem ebben a korban. De azert legy resen, hogy ne higgye azt, hogy most mar meggyuruzott es akkor innentol ha a feje tetejere all is, te akkor is ott leszel mellette...

2017. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mellanka ***** válasza:
97%
Tudom, hogy a jelenben kell élni, de sokat elmondanak azok az idők, amik a pároddal kapcsolatosak a múltban. Eddig miért nem jegyzett el, vagy vett el senkit? Nem fura? Most nem az érzéseit akarom megkérdőjelezni, nehogy azt hidd.. csak furcsa na. 39 évesen van már egzisztenciája? (életképes, jövedelem, lakhatás stabil munkahely..stb.) Ez azért fontos, mert tudnod kell, biztosnak kell lenned abban, hogy nem azért vesz el, hogy közös pénzúniót alakítsatok, hanem mert szeret. Ha egyedül is képes a lábán megállni, akkor tárgytalan. Igen ennyi idősen eljegyezni bárkit is, úgy hogy elsőre, hát tényleg valami "lefoglalást" jelez. DE, és most baromságot mondok, mert nem ismerelek se téged se őt.. harmadik szemmel nekem az a gondolatom erről, hogy ő egészen eddig el linkeskedte az életét, senki nem vette komolyan semmilyen téren, a kapcsolatai felszinesek voltak.. ezért hogy most te komolyan veszed, ezért most belead apait anyait.. viszont ebben a korban már senki sem képes számottevő változásokra. Bocs, ha ezzel most megbántottalak.
2017. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Anyagi szempontból úgy állunk, hogy nekem jelenleg hónapok óta nincs munkahelyem, neki pedig kb. 10-15 éve van egy asztalosipari vállalkozása, van kocsija, lakása, nincsenek hitelei.

2017. febr. 13. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos jó veled a szex:)
2017. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömet 2 hónap együtt járás után jegyezte el a párja, eljegyzést követően ötödik hónapba elvette!Azóta is együtt vannak házasok ennek 13 éve
2017. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MÁsok meg arra várnak, hogy miért nem kérik meg X év után. Végre valakit hamar megkérnek, erre neki is beszólogatnak....

Vannak emberek akiknek semmi nem tetszik.


ÖRÜLJ NEKI HOGY NEM HÚZZA AZ IDŐT!!!!

2017. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Arra nem gondoltàl hogy szimplàn csak szeret és úgy érzi te több vagy neki szimpla baràtnőnél, mint a többi csaja?

Engem 1 hónap utàn kért meg a férjem, 17 hónappal később hàzasodtunk össze. 7. Éve együtt vagyunk :) Mi nem vagyunk hívei az évekig csak lógunk, de nem haladunk előre a kapcsolattal dolgoknak.


Egyszerűen van az amikor csak érzed, hogy ki az igazi és kész. Ès nem tart évekig döntésre jutni, hogy kell- e a pàrod egy életre vagy sem.


Amúgy meg nem kell azonnal hàzasodni. 1-2 év jegyesség simàn belefér:)


Ahelyett hogy magadban őrlődsz, és aggodalmaskodsz, VELE beszélgess az érzéseidről. Az őszinteség fontos.

2017. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!