Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a letérdelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a letérdelős leánykérésről?

Figyelt kérdés

Nem a leánykéréssel van szó hanem a módja h letérdelni fél lábbal szerintem gáz, van más módja is ennek.

Vagy kicsit gáznak tartom h a plázába ilyen helyeken, közönséggel nyomást gyakorolni a nődre, lehet esetleg azért mond igent mert fél attól h milyen reakciók lennének körülötte, ha nemet mond elküldenék melegelebb éghajlatra, büdös k...nak, ri...nak neveznék stb.

Ti hogy gondoljátok ezt? Van ennek más módja?


2017. febr. 16. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy elhordanak mindennek, ha nemet mond :D En nemet mondanek egy plazaban is, ha nemet akarnek... Mindenesetre nem a plaza a legromantikusabb hely erre valoban. De onmagaban a leterdelessel nincsen bajom, de felolem ket labon allva is megkerhet a parom.
2017. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 sok ezen kattog, h neki hagyományos letérdelős kell :D
2017. febr. 16. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Térdelnek ők is eleget, legalább leánykéréskor térdelj már le te is. :)
2017. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem letérdelve kért meg a férjem 7 éve egy tóparton, kettesben.


Én örültem neki, pedig nem vagyok az a romantikus fajta és ő sem. Meg is lepett, de szerintem ez lánykéréskor szép és megható.

2017. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért egy normális férfi "csak úgy" nem kér meg egy lányt... főleg nem plázában (nyílván ismerik már egymást annyira, hogy tudja minek örülne a lány, vagy mit vár, ha nem így van az is gáz).. Szóval így, ahogy ezt az egészet felvetetted tényleg gáz.
2017. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem gondolom gáznak. Inkább egyesek kapcsolatára nézve gáz az, ha nemet mond a lány, szerinted mennyire ismerhetik egymást? 😀 Mindenesetre ha én sorra kerülök majd egyszer, az kettesben fog megtörténni, valahol a természetben.
2017. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Most miért ne térdeljen le? Nyilván neü várom el, mert felölen esti szex után is megkérheti a kezem, vagy a kocos-álmos kvzás közben.

Ha igazán szeretem, nem akadok fenn ilyesmin, max.kevésbé sikerül romantikusra.

A felhajtást viszont utálom, igy a plázában nemet mondanék, mégprdig mert a jelek szt nem ismer.

2017. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon giccses, én nem vágyom ilyenre.
2017. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki így gondolja, ki úgy. Szerintem alap, a letérdelés lánykéréskor. A közönségnek nagyon nem örültem volna. De a férjem ezeket tudta is rólam, hiszen ismert:) Kettesben voltunk nála, mikor megkért: letérdelve, semmi flanc, semmi filmes klisé, semmi más ünnephez kapcsolás, ahogy mindig elképzeltem. Szerintem szép, romantikus gesztus.
2017. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Párom azt mondta, hogy mostmár tudja, miért térdel le a férfi lánykéréskor; mert annyira remeg a lába. x)

Szerintem egyáltalán nem gáz letérdelni, de ha te annak érzed, akkor ne tedd.

A pláza nem túl jó ötlet, ill. a közönség sem, ezt jól látod. Persze vannak nők, akiknek bejönne, imádnak a középpontban lenni, stb., ez emberfüggő... gondolom ennyire azért már ismered azt a nőt, akit feleségül vennél.

2017. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!