Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy pasinak mennyi év kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak mennyi év kell ahhoz hogy megkérje a bnője kezét?

Figyelt kérdés

#házasság #nő #szerelem #pasi #hűség #párkapcsolat eljegyzés
2017. febr. 16. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Változó. Engem 2 pasi kért meg életemben. Az első 3 hónap után. Majdnem 1 év után hagytam el. Hiba volt igent mondani. Kiderült, hogy sok mindenben nem értünk egyet az esküvővel kapcsolatban, illetve vele is gondok voltak, ahogy telt az idő, betegesen féltékeny, majd hűtlen lett, a végén a tettlegességtől sem riadt vissza, így otthagytam.


A második férfi 1 hónap után kért meg. Teljesen más kapcsolat volt az elejétől fogva. Érzelmileg, és minden más szempontból is. Több mint 5 éve vagyunk házasok.:)


Aki nem akar házasodni, soha nem fog megkérni. Akinek erre a döntésre 1-2 évnél több kell, az többnyire csak jobbra vár melletted, addig sem akar egyedül lenni, kell a biztos szex. Nem egy ismerősöm járt így. Kivétel nélkül mindegyik esetben a pasi 5-8 év ígérgetés után "majd elveszlek ha...." lelépett másik nővel akit 2 éven belül el is vett.

2017. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Van akinek fél év is elég és van akinél sose jön és az átmenet: az X év. Kor, tervek, érettség, célok, munka, élethelyzet ezt befolyásolja. Ha mindkét fél dolgozik, egyeznek az életcélok, alkalmas az időpont akkor viszonylag hamarabb eljön, de ha pl iskolás az egyik fél, mások a célok, pl szülőt kell gondozni stb akkor később jön el.

Nálunk 3,5 év kellett, ebből 2 év együttélés. Ideális volt, nem lángolásból tettük, hanem mert mindketten kimondtuk hogy igen akarunk házasodni.

2017. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem a pasitól, hanem a csajtól függ. Zsigerből semelyik pasinak sem az a legfőbb vágya, hogy oltár elé vezessen egy nőt, aki mellett aztán fel kell adnia a szabadságát. Ha viszont a nő olyan, (és itt nagyon nem a külsőről, vagy a szexuális teljesítményről beszélek!) hogy a pasi nem tud nélküle élni, akkor semmi perc alatt igába hajtja a fejét.

A feleségemet szerdán délben ismertem meg. Aznap este bekopogtam hozzá, és még azon a szombaton összecuccoltunk.

58F

2017. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi ez a " fel kell adni a szabadsàgot" dolog? Egy hàzassàg még nem börtön. Ugyanúgy eljàrsz hàzasként is dolgozni, szórakozni, haverokkal lógni, foglalkozol a hobbiddal mint egy kapcsolatban, vagy egyedülàllóként. Megfelelő partner vàlasztàssal ez így működik.


Ha meg valakinek az a szabadsàg, hogy màsokkal akar dugni akkor ne tartson fent egy àllandó partnerrel kapcsolatot, ne is hàzasodjon, vagy vàllalja a mindkét oldalról nyitott kapcsolatot őszintén.

2017. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!