Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is ideje lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ideje lenne már, hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
A tények: 3 éve vagyunk együtt, 2 év együttéléssel. Én 29 éves vagyok, ő 33. Neki volt már egy házassága, 26 és 29 éves kora között. A kapcsolat elején tisztáztunk mindent, ki mit akar. Nem volt a házasság ellen. Gyerek ellen sem (neki már van). Tudja, hogy szerettem volna, ha megkéri egyszer a kezem, pár hónapja volt erről utoljára szó, mert akkor bizonyos megnyilvánulásaiból úgy éreztem, nem is akarja. Mert neki "nem számít a papír" de "nem zárkózik el előle". A héten volt a 3. évfordulónk és nem történt semmi. Bíztam benne, na majd most. Csalódott vagyok. Kérem, ne írjanak olyanok, akik szerint a házasság nem fontos. Nekem az. Szóvá tehetném ezt neki, vagy várjak még évekig?
2017. márc. 4. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Naná, miért ne tehetnéd szóvá? Érthető, ha egy hároméves kapcsolat után, közel a 30-hoz szeretnéd tudni, hányadán álltok. Persze a "papír" nem garancia, de talán mégis jelent valamit.
2017. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
ez tök jó amit leírtál. de ezt vele kellene megbeszélned, nem itt puffogni 5-10 válaszolóval, hogy igen, meg kellene, hogy kérje a kezed
2017. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
A 2 év elég kevés idő szerintem. 6-8 év együttélés után lenne igazán indokolt, hogy megkérje a kezed. Amúgy szerintem is fontos dolog a házasság, de csak ha mindkét fél már kellően felkészült rá, mert ha nem, akkor több hátránya van mint előnye.
2017. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1%
A házasság csak arra jó, hogy amikor szétmentek akkor több mizéria legyen az egész körül...
2017. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Ő már volt nős és van gyereke, a házassága viszonylag hamar tönkrement. Ott is biztosan ott volt a nagy szerelem, ragaszkodás, közös jövő tervezése, de befuccsolt és a válással több baj van mint a házassággal.

Ennek ellenére a kezed valóban megkérhetné, abban még nincs semmi konkrét, bármikor lehet szakítani.

2017. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mi a jó abban amit leírtam? :)
2017. márc. 4. 17:41
 7/18 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem kérek házasság ellenes választ. Aki nem tud velem együtt érezni, ne írjon, mert nem segít.
2017. márc. 4. 17:42
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Ergo csak olyan válaszok érdekelnek amik téged igazolnak. Ennyi erővel beszélhetnél egy tükörnek is, nagyjából ugyanaz lenne az eredmény.
2017. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Újabb szombat, újabb nő akit nem jegyzett el a párja...

Attól, hogy te úgy érzed, hogy X alkalom (évforduló, születésnap, karácsony) megfelelő lenne az eljegyzésre, még nem biztos hogy ő is így érzi. Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor vesd fel neki konkrétan, hogy szeretnél rohanni az anyakönyvvezetőhöz, vagy legalább egy nyamvadt gyűrűt adjon neked, mert nem bírsz élni nélküle. Egy csomó csalódástól megkímélnéd magad, ha nem látnál bele dolgokat előre a helyzetekbe. Főleg akkor, ha tudod hogy nincs odáig az ötlettől.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, 3 év annyira nem sok együtt, bár már nem vagytok nagyon fiatalok (remélem nem sértettelek meg ezzel).

2017. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem gondolom én sem hogy korai lenne, felnőttek vagyunk, nyilván 23 éves fejjel ha kérdezném ezt még más lenne. De olyan rossz így. :( Úgy utálok várni, meg rosszul is esik. :(
2017. márc. 4. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!