Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérnéd a kezét egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérnéd a kezét egy rossz időszakban?

Figyelt kérdés

Valentin-napon szerettem volna megkérni a barátnőm kezét, de pont előtte hunyt el egy közeli hozzátartozója, ezért nem tettem. Azóta eltelt egy hónap, de az állapotok még mindig nem álltak vissza a rendjükre. Közeleg a születésnapom, és arra gondoltam, aznap kérem meg, mert amúgy is közös emlék köt minket ahhoz a naphoz. A párom jól viseli a történteket, csak néha ötlik fel benne ez a dolog. Mit gondoltok, várnom kéne még vele, vagy megkérhetem most?

27/F


2017. márc. 10. 09:26
1 2
 1/11 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Én nem kötném ezt semmilyen egyéb eseményhez, dátumhoz...
2017. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Hogy magára a kérdésre is válaszoljak, én lehet, hogy várnék még picit...ne árnyékolja be ezt a boldogságos dátumot a jövőben sem egy ahhoz időben közeli, nagyon rossz élmény évfordulója...
2017. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valntin-nap, születésnap, Karácsony... jézusom, legyél már kreatív. Vidd el egy szép napos délután kirándulni, vagy vacsizzatok együtt és kérd meg akkor.


Én legalábbis megőrülnék, ha a párom valamilyen "jeles napra" gondolná az eljjegyzést.

2017. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Kérd meg a születésnapodon!
2017. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Én várnék és nyár vége felé, augusztusban kérném meg. Az olyan ideálisnak tűnik számomra.
2017. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, most ne kérd meg. Ne ez az időszak jusson majd mindig eszébe róla, várj egy fél évet.

(Egyéni vélemény: szerintem gáz valentin napon, vagy egyéb ünnepkor megkérni valakinek a kezét. Rettentő sablonos és sokkal szebb, ha nem valamilyen ünnepben elveszik az egész, hanem külön ünnepet csinálsz belőle)

22/L

2017. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb egy atlagos napon megkerni a kezet.
2017. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt egy átlagos nap legyen, legyen saját dátuma ennek, ne egy szülinap. Nálunk kijutott a halmozott dátumokból amúgy is, ami intézhet azt direkt máskorra tesszük.

Én fél évet várnék egyébként ezzel.

2017. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom az összefüggést se születésnapod és az eljegyzés, se a haláleset és az eljegyzés közt.


Akkor kérd meg a kezét, ha vele akarod leélni az életed. Nem kell óriási ünneplést meg eljegyzési bulit tartani ahhoz, hogy megtedd ezt a gesztust felé.


Legalább látná, hogy bármi is történt, van mellette valaki, akivel bizakodva nézhet a jövőbe.

2017. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ünnephez kötni?!?!
2017. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!