Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetesek, mekkora a hasatok...

28hetesek, mekkora a hasatok mérete? Jo és rossz dolgok ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz már 30 hetes elmúltam, de az alvás hetek óta egy rémálom.

Hason nem tudok, hanyatt sem mert fulladok, tehát marad a 2 oldal, kb. félóránkénti megfordulással.

2 napja fáj a csípőm és a hátam.

Reggel 1/2 8 kor fel kell kelnem, hogy egyek,de este 9-nél előbb nem fekhetek le, mert akkor is kell enni.

Ja és az éjszakai pisiléeskről nem is beszélve.

2009. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem kelek fel pisilni vagy ha mégis akkor max. 1x.De az alvás nálam is szörnyűűű,épp ma mondtam a férjemnek,hogy számlálót rakatok magamra mert hatvanszor biztos felkelek.Nekem sokat keményedik a a hasam és egyre lassabb vagyok,feszít a mellkasom és a gyomorszájam...egyre jobban fent van a baba.

Ha van kedved msn-ünk,nem sok ismerősöm van ennyi idősen.

Boldog Baba várást!

27+2hetes kismami!

2009. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második vagyok nekünk a köldöknél mérve 95cm a pocim.
2009. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
95cm???Nekem 106.Képzelhetetitek mekkora hasam van.A magasságom 174cm.Lekopogom sok problémám nincs.Mostmár látom a végét,az elején nagyon szenvedtem,hogy nem telik az idő.Az alvással nekem is sok a problémám.Nekem nagyon későn sikerül elaludnom,igy van,hogy alszom délig.De ez kezdetek óta.Mostanában kezd reggelente égni a gyomrom.A járás nehéz,hamar kifáradok,szakaszokban szoktam takaritani is.A jo pedig az imádjuk a férjemmel mikor rugdos minket,játszik velünk.És a legjobb mikor uh-ra megyek és láthatom.A második válaszolónak,irj email bármikor.Kitartás nektek.
2009. jan. 3. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem pont 100 cm.
2009. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!