Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megmondjam a páromnak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a páromnak, ha nem tetszik az eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Tegyük fel: megkéri a kezemet egy drága (cirka 200 ezer ft-os) gyűrűvel, és nekem nem tetszik igazán. Persze, jó-jó, de nem szeretném azt hordani még másfél évig, az esküvőig. Te mit tennél?

1.,Megmondanád neki rögtön, miután felhúzta a gyűrűt. (Ezzel valószínűleg elrontanád az örömét)

2.,Csak 1-2 nappal az eljegyzés után közölnéd vele, hogy amúgy másmilyen gyűrűre vágytál volna

3.,Nem mondod meg neki, hogy nem tetszik, és hordod még másfél évig (az esküvőig)

4.,Nem mondod meg neki, hogy nem tetszik, de nem hordod, csak elteszed szépen a kis ékszeres dobozodba emlékbe


2017. márc. 24. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem nagyon nem értett a stílusomhoz és ez nem abban nyilvánul meg, hogy illik-e ez az aznapi szettemhez vagy sem, szimplán én a visszafogottabb dolgokat szeretem és eljegyzési gyűrűből is az elegánsabb, visszafogottabb félét tudom magamon elképzelni. Egyszerűen amin akkora drágakő van mint a fejem meg csicsás attól irtózom. Tudtam, hogy velem tervezi a jövőjét és lehet, hogy majd eljutunk egyszer ide is és rettegtem attól, hogy olyan gyűrűt vesz nekem mivel folyton a nővére segítségét kérte az ilyen dolgokban neki meg ilyen a stílusa, ajándékok ügyében is folyton ez volt. Párszor megemlítettem neki, ha olyan volt a helyzet, hogy én a szolidabb ékszereket szeretem és reménykedtem benne, hogy talán ezzel elkerülhetem a bajt. Végül aztán nem jutottunk el odáig mert hamarabb vége lett. Egyébként meg hiába ez egy szombólum nagyon is jogos az aggodalom ugyanis ha ilyen mértékű az eltérés az illető ízlése és a kapott dolog között az azt jelenti, hogy a párja nem ismeri eléggé ez eljegyzésnél szerintem kellemetlenebb eset. Én ha ilyen történne, bár nagyon örülnék magának az eseménynek, de pár nap múlva azért elmondanám neki, hogy menjünk és nézzünk egy másikat. Szerintem ezzel nincs semmi baj.
2017. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
5. lehetőség: én konkrétan megmondom, hogy együtt válasszuk ki a gyűrűket, tehát a "nem tetszik a gyűrű" hibalehetőséget elkerültük.
2017. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kettest választanám, de addig sem hülyíteném, hogy jaj, de tetszik.

Én azért szeretném ilyen esetben kicseréltetni, mert mindig hordani szeretném az eljegyzési gyűrűt, szeretném, ha eggyel több dologról jutna eszembe ő és a szerelmünk.

2017. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg ideig ettől féltem de hidd el aki megkéri a kezed és komolyan gondolja olyat fog választani, ami neked tetszik! :)
2017. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Az luxus szerintem, hogy 200 ezerért vesz a pasi egy gyűrűt és a csaj nem hordja mert nem mindig megy a szettjéhez, vagy nem is szereti a gyűrűt. Ilyen esetben nem ártott volna megbeszélni, hogy ne költsön rá sokat. Most nem arról van szó ha valaki sportoláshoz vagy kiránduláshoz, takarításhoz. Ha amúgy szívesen hordaná valaki de nem illik hozzá az más kérdés. Nem tudom elképzelni, hogy olyan rondát tudott volna választani a párom, hogy ne hordjam szívesen. Ennyire nem különböző az ízlésünk. Azért az irtó nagy tahóság ha odaadja te neg rögtön közlőd h igen, de cseréljük már ki mert ez borzalmas.
2017. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!