Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Serintetek melyik jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serintetek melyik jobb ha családi (mindegy hogy kicsi vagy nagy) körben tartjátok az eljegyzést vagy ha csak kettesben? Ti melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Csakis kettesben. Nem szeretem a nagy felhajtást meg érzelmeskedést.
2010. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi kettesben voltunk!!És elsírtam magam örömömbe olyan megható volt!
2010. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom kettesben kérte meg a kezem,aztán tartottunk egy eljegyzési vacsorát szűk családi körben.
2010. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Elsősorban kettesben. Utánna ha bejelentitek az ősöknek külön-külön családban, akkor biztos hogy akarnak majd találkozni egymással, ha eddig nem tették. Szép szokás az apától megkérni a lány kezét, de ez már formaság.
2010. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én is annak örülnék jobban ha csak kettesben lennénk majd egyszer! És utána bejelentenénk!Bár nálunk ez nem fog menni hogy megkér az apukámtól mert meghalt, szóval mindenképp csak kettesben szeretném!
2010. máj. 15. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem a felhajtást, de csak mert ilyen a természetem! :)
2010. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
szerintem kettesben írtó romantikus. mondjuk megleped 1 vacsival és utána:)vagy közben:) az az este felejthetetlen lesz számára:)
2010. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kettesben történet. Megkérte a kezemet, igent mondtam, utána pár napra rá megkérte az apukámtól, akkor otthon volt egy kis buli (persze az anyukámmal megbeszélte előtte, hogy tudjon készülni) , aztán pedig az ő szüleinek jelentettük be és velük is koccintottunk.
2010. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

kettesben történt


a párom családjánál szokás volt eljegyzési ebédet/vacsorát tartani, de én nem szerettem volna


ezért abban maradtunk, hogy eljegyzési ebéd/vacsora nem lesz, viszont a lagzi nagyobb lesz (én szűkebbet szerettem volna, ő viszont nagyobbat)


így volt tökéletes!

2010. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi kettesben voltunk, és nem is jelentettük be senkinek. Észrevették a gyűrűt rajtunk.
2010. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!