Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj, ha nem tetszik az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem tetszik az eljegyzési gyűrűm? Mondjam a páromnak?

Figyelt kérdés
Szeretem, imádom őt, őrülten boldog vagyok, hogy megkért, és összeházasodunk, de olyan gyűrűvel kért meg, ami nem az én stílusom. Egyáltalán nem szoktam gyűrűt, sőt, ékszereket sem hordani, de az eljegyzési gyűrűmet azért szeretném hordani. Elég drága lehetett, és szép is, csak nem az én ízlésemnek megfelelő. A párom sosem kérdezte, nem is tudhatta, milyen gyűrű tetszene, és hát picit mellélőtt. Tudom, hogy nem a gyűrű számít, úgyhogy el vagyok ezzel is, lecseréltetni nem szeretném, mert mégis csak ezzel kért meg, és az már nem lenne ugyanaz... a karikagyűrű úgyis másmilyen lesz majd. Szóval igazából csak az lenne a kérdésem, hogy tegyek úgy, mintha tetszene, csak mondjam neki, hogy én nem ilyet választottam volna? Vagy csak ha kérdezi, akkor nyilatkozzak róla? És akkor mit, hogyan?
2017. máj. 15. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
A helyedben mélyen hallgatnék és nem piszkálnám az ügyet. Nem tudom milyen az a gyűrű, de vizuális típusként van néhány ötletem, milyen lenne a "nem az én stílusom" eljegyzési, és megértelek. De még így sem tudnám ezt normálisan tálalni. Egyszerűen ez olyan dolog, amit nem lehet még a legnagyobb rutinnal sem bántódás nélkül beadagolni.
2017. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam meg.

1 éve hordom és teljesen hozzám nőtt. Semmiért sem cserélném el.

Bár hozzátartozik, hogy az anyukájáé volt, de szerintem akkor is így döntök, ha nincs mögötte ilyen eszmei érték.

2017. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi jót tenne ha elmondanád? Max sok év múlva amikor már nem számít akkor viccesen elmondhatod. Most inkább emeld a lelkesedését és a jövőre figyelj. Amúgy meg a meglepetések ilyenek ezt a fiú választja.
2017. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Én simán kicseréltetném, de mondjuk az én párom ezen tuti nem sértődne meg. Ő általában nem vesz nekem ékszert, mert szerinte kiszámíthatatlan vagyok, szerintem ha megkér, akkor se rendes gyűrűvel fog, mert fogalma sem lesz róla minek örülnék.


Egyenként szerintem ebben semmi sértő nincs, én minden ruhát, ékszert stbt úgy adok, hogy cédulával, hogy ki lehessen cserélni, ha nem tetszik. Párom párszor cserélte már ki a pólóit, és nem látok benne semmi durvát, nem találtam el az ízlését ez van. :) mi értelme megtartani egy méreg drága gyűrűt úgy, hogy közben nem tetszik és nem akarod hordani...? Nekem ez sokkal furább, mint kicserélni egy másikra amit aztán büszkén viselsz.

2017. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 jah, ha szól akkor már csere kellene.az mindenképp rossz, hogy szól, de maradjon.


Szerintem amúgy van olyan, hogy az embernek megtetszik ami elsőre nem.

2017. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyből leordítana az arcomról :D, de szerencsére tudja, hogy utálom a sárga aranyat, meg azt is, hogy egy szimpla kulcskarikának is örülnék, mert nem a gyűrű számít, hanem a szándék. :)
2017. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha nem szoktál gyűrűket hordani akkor mégis honnan tudhatta volna, hogy milyen a te stílusod? Ez esetben biztosan sajnálnám megmondani neki, hogy bocs, de nem tetszik... de ha mondjuk tudja rólad, hogy nem szereted a sárga aranyat, és mégis olyat vesz, akkor jogos a felháborodás, hiszen ebből az jön le hogy nem is gondolt rád szinte, mikor vásárolta. De így...:( én is megsértődnék. De egyébként nekem nagyon furcsa, hogy ennyi nő panaszkodik itt, hogy nem tetszik a gyűrű amit kapott.. én eddig sosem néztem eljegyzési gyűrűket, így nincs kialakult ízlésem, és akármilyet kapnék biztosan tetszene. Most rájuk néztem, és hát egyikre se mondanám, hogy ronda...:D Gondolom pont ez a baj, hogy a nők napokat töltenek a tökéletes gyűrű felkutatásával, és a több száz fazonból végül lesz két-három kedvenc. Hát igen, valóban elég kicsi az esélye, hogy ebbe a pasi beleválasszon. :(
2017. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!