Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, hogy 9 év kapcsolat után, esküvő előtt fél évvel egyre erősebb az az érzés, hogy nem a megfelelő emberrel vagyok?

Figyelt kérdés
Meglátás? Vélemény? Ötlet? Mit tegyek?

2016. okt. 22. 09:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
32%
Csak remélni tudom, hogy nem azért, mert felbukkant valaki aki "jobb" mint akivel vagy
2016. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
82%

#1 miért,mivan,ha felbukkant valaki jobb?Az pont annak a jele,hogy tényleg nem a megfelelő emberrel van,mert akkor nem lenne "jobb".

Szerintem,Kérdező,ha így érzed,akkor az így is van.Tökmindegy,mennyi ideig voltatok együtt,a jövő számít,nem a múlt.Ha nem érzed vele jól magad,akkor lépj tovább,persze ha a langyos vizet szereted,akkor benne is maradhatsz egy ilyen kapcsolatban,csak nem biztos,hogy sok értelme van.

2016. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
26%

#2


Akkor viszont senkivel sem lesz örökké, mert "jobb" mindig lesz. Ha nem most, majd 10 év múlva...

2016. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Van valami konkrét oka, ami miatt így érzel? Változott valami a kapcsolatotokban? Vagy egyszerűen csak bepánikoltál a "végleges döntés" előtt?
2016. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lenyegtelen h kozbejott valaki v sem,9 ev boven eleg h meggyozodj arrol h o kell vagy sem.


Hallgass a megerzeseidre!

2016. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%

Egyik nagyapám a nagymamám miatt elhagyta az akkori barátnőjét (aki - nekem úgy mesélték - a menyasszonya volt már), és nem lett még egy jobb meg még egy jobb, nagymamám lett a végállomás. Szóval csak mert felbukkan egy "jobb", az nem jelenti azt, hogy mindig lesz mindenkinél jobb, természetesen van, akinél ezt jelenti, mert olyan típus (és egy olyan típusért nem kár), de akinél nem azt jelenti, azzal egyszerűen csak az van, hogy később találkozott azzal, illetve később ismerte meg eléggé jól azt, akivel igazán összetartozik.


Kérdező, döntsd el magadban, hogy ez az érzés csak a változás miatt van-e, az elköteleződés miatti para, vagy tényleg nem a megfelelő társad az, aki mellett vagy. Igen, előfordul, hogy a nem megfelelő társunk mellett töltünk el hosszú időt, és nem tűnik fel, mert belekényelmesedünk a mindennapokba. Ha tényleg így van, és benne maradtok, a bajok tovább gyűrűzhetnek, és csak még súlyosabbakká válhatnak, eljutva a mindennapi otthoni stresszig... Nem éri meg. De ha a megfelelő társ mellett vagy, és csak a változás ingatott meg, az orvosolható.


Én nem látok bele a ti életetekbe, de te is meg tudod válaszolni magadnak, hogy igazából nálatok melyik eset áll fenn.

2016. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Igazából visszatekintve évek óta van bennem ez az érzés, de mélyen volt, és magamnak is letagadtam, mondván, hogy hát egy megoldandó probléma, a kapcsolatunk erős, és túllépünk rajta. Egy ideje egyre erősebb ez a hang.

Alapjában véve jól megoldogatjuk a problémáinkat, de kicsit sokat kell oldogassunk, és volt már néhány komolyabb hullámvölgy... Eddig lekönyveltem annak, hogy a párkapcsolat ezzel jár, meg kell birkózni vele.

Sok dologban különbözőek vagyunk, nekem pedig egyre fárasztóbb és fullasztóbb olyan lennem, amilyen "illene lenni egy párkapcsolatban", pedig nem érzem magam rossz embernek. Ez meg asszem, kihat egyéb életterületekre is, és negatívan.

2016. okt. 22. 10:30
 8/47 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tényleg nem ő az embered, ha így érzel. Az igazán jó kapcsolatban önmagad lehetsz. Ismered és elfogadod a másik rossz oldalát is.


Az lesz az igazi, akivel teljesen őszinte lehetsz. Akivel nem csak átvergődsz az egyik problémán, majd a másikon. Hanem minden gond után, úgy érzed, hogy erősebb lett a kapcsolat. És nem kell kerülgetni a forró kását, bármit kimondhatsz, ami téged foglalkoztat, mert tudod, hogy ebből nem lesz sértődés, meghallgat, és nem akad fent, nem hurrog le miatta.


Én a kommunikációban tudom a legjobban mérni ezt. Mert bármiről el tudok beszélgetni a párommal és bármit megkérdezhetek tőle. Nincs tabu közöttünk, és soha nem kell magam rosszul éreznem kényes kérdéseknél sem. Mindig önmagam lehetek és lehetek rossz passzban is.


Szerintem hallgass a belső hangra.

2016. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kommenteddel meg is valaszoltad.
2016. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Titusztitusz ***** válasza:
94%
Szerintem normális ez a dolog...És A TUDATALATTID vészjelzéseként kell felfognod a dolgot...Szóval ilyen szituban GONDOLD ÁT MÉGEGYSZER ALAPOSAN AZT,hogy TÉNYLEG szeretnél e összeházasodni az illetővel? És AZZAL az illetővel...
2016. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!