Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit gondoltok a nyílvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a nyílvános eljegyzésről?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés. Arra gondolok mikor például moziban, közterületen, sok ember előtt kéri meg valaki a párja kezét.
2017. jún. 7. 18:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem írók is írják, szerintem is csak a párra tartozna ez az intimebb pillanat. Viszont vannak olyanok, akik pont hogy a felhajtásra, a nagy showra vágynak, és ezáltal teljesül is a vágyuk. Ez az adott pár személyiségétől függ, ki mire vágyik, ha tudná hogy felhajtásra vágyna a párja akkor olyan helyszínt választ, ha pedig nem, akkor előteremt neki egy kevésbé felkapott, személyes környezetet.

Megnéztem a fenn linkelt videót, akkor van tényleg gáz, ha nem mond igent..

Én személy szerint nem szeretném ha sok ember előtt eljegyezzenek, egy ötletes, hangulatos, különleges helyre vágynék, de ha igazán ismer engem a párom, akkor úgyis tudni fogja :)

2017. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!