Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kerjem meg a kezet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerjem meg a kezet?

Figyelt kérdés
1 honap mulva leszunk 1 evesek a parommal, mar beszeltunk a hazassagrol mindketten szeretnenk. Kulfoldre a tengerhez megyunk par napra, es en ott szeretnem megkerni a kezet. Viszont ugy erzem h szamit ra, en pedig meg szeretnem lepni. Ezert arra gondoltam hogy reggel, amikor felkelunk az evfordulonk napjan, valami kis ajandekot adok neki, mintha nem lenne semmi kulonos. Utana pedig este mondjuk vacsora utan a tengerparton vagy a szobaban megkernem. Szerintetek jo otlet? Ha igen milyen ajandekot adjak? Csak attol tartok nehogy nagyon csalodott legyen es ez az egesz napra ranyomja a belyeget..

2017. jún. 12. 05:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tok izgi :D

Nem tudom...tanacsot nem tudok adni mert ugy gondolom neked kell ismerni a parod, de sok boldogsagot ^^

Mi tavasszal hazasodunk ^^

22l

2017. jún. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg reggel, mert ha tényleg csalódott lenne, elrontaná a napot a dolog, plusz ha tudod, hogy este megkéred, akkor túl ideges leszel és lehet, hogy lebuksz.


Esetleg adj neki valami ajándékot, amiben elrejted a gyűrűt, így van meglepetés is...

2017. jún. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha már mindketten szeretnétek, akkor nagyon nem lehet elrontatni, itt már csak rajtad múlik, hogy lehetőleg egy életre szóló élményt kreálj neki. :)
2017. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet egy tanácsom: Ne húzd az egészet! :)

Mármint úgy értve, hogy az exem pl annyira robbantani akarta a hangulatot, hogy csak sétáltunk és mentünk és sétáltunk órákon át forróság is volt, nyár is és a nagy izgalomban semmi innivalót nem vittünk magunkkal, a közelben pedig semmilyen bolt nem volt :)..


És mire elértünk "A Naaaagy bizonyos helyre", (egy kis pár 100as lépcsőzés, domboldalon való menetelés, tömeg kerülgetése) addigra olyan szintem kifulladtam, hogy mikor odaadta a gyűrűt, kb le sem esett, hogy mi van :)

Én is azt gondoltam, hogy mint a filmekben az az igazi, ami "üt hangulatban, megkoronáz".

De hidd el, ha szeretitek egymást, akkor feleslegesek ezek a közhelyek. Mert ő ugyanolyan boldog lesz akkoris, ha reggel evvel kelted, hogy már az ágyban megkéred a kezét! Vagy nem húzod, hogy majd csak akkor jön el a pillanat, ha beállunk 45 fokos szögben és várjuk azt a hullócsillagot, ami hajnali 3:36 perckor fog jönni... :)

Tehát ez a nagyon rétestiszta feeling sem az igazi, mert a hangulat igazi esszenciáját megöli.


Sok sikert! :)


35N

2017. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A #4-es jó tanácsot írt. Nem biztos, hogy mindig a romantikus komédiák forgatókönyvét érdemes követni.

Meg lesz lepve akkor is, ha ezzel kelted a szobátokban.

2017. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt írt régebben valaki olyan ötletet, hogy szerezz egy héliumos lufit, kösd rá a gyűrűt, és lógasd a feje fölé, mielőtt felébred. :)

Szerintem ez esetedben tök jól bevethető. :)


Esetleg kérd meg még indulás előtt, a reptéren vagy még reggel otthon, és akkor az egész nyaralás a kerek ünneplés.

Esetleg, ha olyan a hely, hogy tudsz velük egyezkedni, akkor a meglepit elő lehet készíttetni addigra, mire odaértek - tudod, hogyha az a románcos-nyálas típus jön be nektek, a rózsaszirmok meg a zene meg a gyertyák az ágy körül. Ha a szálláshely erre hajlandó, akkor ezzel meg is van a meglepi: szokásos módon becsekkoltok stb, és felérve a szobába ez fogad. És akkor ezzel ismételten csak megelőzted azt, amire számít, hogy az évfordulós ajándék lesz a gyűrű.

2017. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha már várja, ne srófold ilyen "elő-ajándékokkal", visszafelé sülhet el (megsértődik, ilyesmi). kérd meg este, gyűrűvel.
2017. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírom az ilyen trükközéseket. Ez nem valami szülinapi meglepi-parti.

Beszéld meg vele, hogy szeretnéd, ha hozzád jönne, mert úgy érzed, hogy őt kerested és együtt boldogok lennétek.

2017. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tamás, te vagy az? :D
2017. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Reggel kérd meg vagy este pl a parton, de ne a városnézés kellös közepén :)
2017. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!