Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőm nagymamája meghalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagymamája meghalt tegnap. Én most a napokban szerettem volna megkérni a barátnőm kezét. Most mit csináljak? Kérjem meg vagy várjak vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem birok várni,így is húztam már egy hete,nem birok tovább várni.
2014. aug. 7. 08:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy nem bírsz várni? Legyen már ennyi önmérséklet benned!

Most ne kérd meg, ez a lehető legrosszabb időpont. Várd meg, amíg lezajlik a temetés és kicsit lenyugszanak a kedélyek.


Ha belegondolsz, először is tapintatlanságnak tartanák, hogy nem bírsz várni egy kicsit, másrészt biztosan nem úgy sülne el, ahogy szeretnéd.

2014. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Most pedig várnod kell! Nekem sem igazán jönne be, ha elvesztettem volna valaki fontosat és a pasim meg rá pár napra megkérné a kezem. Ha igent is mondanék, biztos, hogy akárhányszor eszembe jutna a lánykérés eszembe jutna az is, hogy akkor veszítettem el valaki fontosat. És ez elég rossz lenne.
2014. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Iiiigen, peeeeersze, szerintem a legjobb alkalom a mami halotti tora, úgyis összegyűlik a család, lesz eszem, iszom, buli, és tökkkkéletes alkalom lenne megkérni a kezét. Még azt se mondhatja senki, hogy szegény mama nem láthatta.
2014. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Aláírom igazatok van,de nem véletlenül tettem fel a kérdést.Szóval szerintetek mennyi ideig várjak úgy még is?Temetés után 1-2 hét kb?

Köszönöm az értelmes válaszokta.Harmadik válaszoló szánalmas vagy...

2014. aug. 7. 08:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire alltak közel egymashoz? Mert en peldaul meg 1-2 honapig sirassal töltöttem az esteim egy reszet, mikor meghalt a nagymamam, de mi nagyon közel alltunk, nala laktam.


Szerintem nem lehet azt mondani, hogy 1 vagy 2 het, vagy 1 vagy 2 vagy akarhany honap, inkabb figyeld a baratnödet, hogy hogyan erzi magat. Addig ne kerd meg, ameddig nem jött rendben lelkileg. Ugysem tudna most erre koncentralni, akarmennyire nagy dolog is. Az eletben jönnek ilyen helyzetek, es te szeretned összekötni vele az eleted, komolyan kell tudnia szamitania rad, egy ilyen helyzetben neked pedig felre kell tudnod tenni, hogy izgulsz es szeretned mar megkerni. Mi lesz, ha majd gyereketek lesz, es honapokig nem fogtok tudni szexelni, vagy nem fog tudni rad figyelni? Akkor is felre kell tudnod tenned majd a sajat vagyaidat a hazassagotok erdekeben.


En varnek a helyedben, ameddig ugy nem latszik, hogy rendbe jött, ez a temetes utan 1-2 honap is lehet, vagy több.Mennyire alltak közel egymashoz?

2014. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet időpontot mondani. Fogod érezni, amikor a család túllendül ezen.
2014. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem minimum 3 hónap, de inkább fél év, ha közel álltak egymáshoz.
2014. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom egyebkent, elhiszem, hogy izgulsz, es szeretned mar megkerni, de gondolj bele forditott esetben milyen lenne neked.
2014. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Várj. De nem értem, hogy ez miért lenne probléma? Ha összeakarjátok kötni az életeteket, akkor erről már kellett beszélnetek! A megkérés nem lehet meglepetés a lánynak.
2014. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ma 08:42


Szerintem egy átlagos nagymama unoka viszony volt.Annyira szerintem nem mint te,a te nagymamádhoz.De ezt csak ő tudja megmondani.Az igaszság az hogy erre már számítottak,mert régóta betegeskedett és nagyon nem volt jól,már hónapok óta negyon rosszul volt.Szóval mindenki fel volt rá készülve,már amennyire fel lehet erre,hogy bármikor eltávozhat közülünk.

2014. aug. 7. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!