Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kerjem meg a kezet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerjem meg a kezet?

Figyelt kérdés
1 honap mulva leszunk 1 evesek a parommal, mar beszeltunk a hazassagrol mindketten szeretnenk. Kulfoldre a tengerhez megyunk par napra, es en ott szeretnem megkerni a kezet. Viszont ugy erzem h szamit ra, en pedig meg szeretnem lepni. Ezert arra gondoltam hogy reggel, amikor felkelunk az evfordulonk napjan, valami kis ajandekot adok neki, mintha nem lenne semmi kulonos. Utana pedig este mondjuk vacsora utan a tengerparton vagy a szobaban megkernem. Szerintetek jo otlet? Ha igen milyen ajandekot adjak? Csak attol tartok nehogy nagyon csalodott legyen es ez az egesz napra ranyomja a belyeget..

2017. jún. 12. 05:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez izgi. Valaki ismeri a kérdezőt? Esetleg a barátnő?:D
2017. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, de minden stimmel :D
2017. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az egyéves dátum, a külföldi nyaralás... :)


De az én párom még nem kér meg, azért korainak tartjuk... de vicces.

2017. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja, és persze máshogy hívják, ha a másik 69%-os a kérdező ismerőse lenne :P


(Utolsó kettő voltam)

2017. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök szép lánykérés lesz, tuti nem lesz csalódott a szerencsés hölgy! :) :)


Sok sikert!

2017. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért 1 éves kapcsolat után ne legyen már halálosan csalódott egész nap, ha nem gyűrűt kap reggel. :D Ne viccelődjünk már...
2017. jún. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a lufira szavazok, de csinálj /rendelj mellé valami reggelit és amikor kinyitja a szemét és meglátja a feje felett a gyűrűt, te állj az ágy végénél a tálcával. (ha jó tested van akkor egy szál alsóban, ha nem akkor is nyomj le pár fekvőt meg hasprést előtte) :)
2017. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!