Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ciki lenne, hogy az én kezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, hogy az én kezem is megkérték?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A pàrommmal 4 ève vagyunk együtt, nővèrem ès pàrja 5 ève. A nővèrem pàrja mindenki meglepetèsère 1 hònapja megkèrte a nővèrem kezèt, elèg nagy szàm volt, mert senki nem szàmìtott rà. A pàrom a mùlt hèten a 4. èvfordulònkon szintèn megkèrte a kezem (aminek èn hihetetlenül örülök :) :) :) ). A boldogsàgomat viszont egy-kèt dolog beàrnyèkolja. Visszahallottam olyan dolgokat, hogy mi biztos csak utànozzuk most a nővèremèket meg hogy èn biztos csak irìgy voltam a nővèremre ès èn is "kiharcoltam" egy gyűrűt, stb. (Ès ez "baràtok",közeli csalàdtagok vèlemènye) plusz van egy kicsit olyan èrzèsem, hogy a nővèrem ùgy èrzi, hogy elvettem tőle a "központi szerepet". Beszèltem erről a pàrommal, ès elmondta, hogy ő ezt màr nagyon règòta tervezte ès nagyon vàratlanul èrte a tesòmèk eljegyzèse, de ùgy volt vele, hogy felnőtt emberek vagyunk, nem függünk mi a tesòmèktòl, nem is lakunk màr règòta együtt, ha ő az eljegyzèsünket ìgy àlmodta meg, akkor az ìgy is lesz, nem èrdekeltèk a külső dolgok. Ès adom is a vèlemènyèt. Viszont elgondolkoztam,hogy külső szemmel ez valòban "ciki" ès utànozòs lenne? Szerintetek?

Èn 23L, pàrom 27F, nővèrem 25L, sògorom 27F



2017. jún. 12. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha figyelemhiányban szenved a nővéred... Igazatok van, felnőtt emberek vagytok, nem függ a két eljegyzés egymástól.
2017. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt nem az a tìpus, aki nem bìrja elviselni ha nem körülötte forog a vilàg, viszont most be is vallotta, hogy nagyon èlvezi, hogy ròluk ès az ő eljegyzèsükről szòl minden. Èn nem haragszom ezèrt rà, èn megèrtem, hogy most èlvezni akarja a reflektorfènyt, amùgy is egy hìres focista a pàrja, de nekem eszem àgàban sem volt elvenni tőle ezt a "ragyogàst".
2017. jún. 12. 23:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Híres focista ?

csak nem ott volt Andorrában :D

Na mindegy.


". Visszahallottam olyan dolgokat, hogy mi biztos csak utànozzuk most a nővèremèket meg hogy èn biztos csak irìgy voltam a nővèremre ès èn is "kiharcoltam" egy gyűrűt, stb. (Ès ez "baràtok",közeli csalàdtagok vèlemènye)"


Relax :)

Ennyi rosszindulatú,gondolkodni képtelen embert körülötted...nem irigyellek.

A 4.évfordulótokon kérte meg a kezed,nem egy random kitalált leánykérés volt,nekem ez jött le.

Másnak úgy néz ki nem....

Így esett az évfordulótok,ha máshogy esik,máskor kéri meg a kezet.

2017. jún. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor enegem eljegyzett a férjem én semmiféle villogást, reflektort nem élveztem.

Csak boldogok voltunk és a körenyezetünkben élő baártok, család szintén.

Ha az én testvérem akkor jött volna avval, hogy náluk is lesz eljegyzés, annak is örültünk volna.

Én ezt nem éltem meg egy "szenzációnak", pedig a mai napig szeretem a férjemet és ő is engem.

Szóval ne érezd ezt cikinek. Annak van ciki gondolkodása, aki ezt pusmogta a hátad mögött. Ez nem az esküvő volt, hogy elraboltad a tesód elől a figyelmet! Hanem egy eljegyzés!

2017. jún. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez van. :)

Illetve, nálunk még nem volt lánykérés, csak tervben van (jövőre szeretnénk esküvőt mindketten, párom meg tudja, hogy eljegyzést szeretnék, de meglepit akar belőle :) ), nálunk párom nővérét kérték meg most így hirtelen előttem. És ez most csúnyán hangzik, de konkrétan kb csak azért, mert becsúszott a gyerek...

Én tökre örülök nekik, ráfér a boldogság, meg legalább végre normális pasija van - de az kicsit kiverte a biztosítékot, mikor a család pedzegetni kezdte, hogy akkor nekünk nem kéne, mert milyen ciki, meg elvesszük az ő boldogságukat, meg akkor a család nem tud rákoncentrálni az esküvőjükre, ha kettőt kell párhuzamosan szervezni; és különben is ő az idősebb, párom ráér még, ne vegyük el tőlük a reflektorfényt...

Mi úgy vagyunk vele, hogy nem érdekel, ha a családnak ennyire fáj, akkor legfeljebb kihagyjuk őket a szervezésből. Engem nem érdekel a reflektorfény, és nem érdekel, hogy csak második leszek, a saját boldogságunk a lényeg.


Ha nagyon idegesít a család, akkor oda lehet nekik vágni nyugodtan, hogy a ti évfordulótok fix, ennyi erővel a sógor is várhatott volna, ha már eddig nem volt fontos neki a dolog. :)

2017. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok :)

Ne foglalkozz velük. Az emberek gonoszak, irigyek, hülyék, stb. Mindig lesz valami, amin csámcsognak, amit kibeszélhetnek...én is rosszul vagyok ettől.

2017. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A mi és a sógornőmék esküvője között 1 hét volt a javunkra, szinte ugyanazzal a násznéppel.


A gyerekeink születése között alig lesz 1 év (a kisfiam 9 hónapos, az unokatesó most fog születni).


Tehát ők "utánoztak" mindenben, de abszolút nem zavar, jó példát mutatttunk:)

2017. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat ès a gratulàciòt! :-) A nővèremèk esküvője jövőre lesz, a miènk azutàn (2019). Megnyugtattatok a vàlaszaitokkal...
2017. jún. 13. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Szànalmasak a haverjaid, de a csalàdod se semmi. Ne törődj velük. Légy boldog. Sok az irigy, rosszindulatú ember.
2017. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki, és ne is foglalkozz a rosszindulatú véleményekkel. Nemte vagy az, aki féltékeny volt más boldogságára, hanem aki így kibeszél.

Gratulálok nektek! Ne törődjetek másokkal, legyetek nagyon boldogok!!

2017. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!