Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek egy ilyen gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen gyűrű megfelelő eljegyzési gyűrűnek?

Figyelt kérdés

Húgommal próbáltattam fel, neki akkora a gyűrűmérete, mint a páromnak. Fehérarany gyűrű, 8 db kő van benne. Nem a hagyományos fazon, ezért érdekel a véleményetek, hogy szerintetek jó lesz-e.


[link]


2017. jún. 13. 14:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem eljegyzési gyűrű, csak egy ékszer. Szülinapra, vagy más alkalomból jó, de ha már jeggyűrűvel akarod megkérni, akkor add meg a módját!
2017. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

Fú, ez gyönyörű, engem levennél a lábamról.


Főleg, mert imádom a fehéraranyat/ezüstöt és utálom a hivalkodást.


Egyszerű, de nagyon szép. Ha a párod visszafogottabb, nem túl ékszeres, biztosan tetszeni fog neki.

2017. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%

10-es, mert te a 23 éveddel aztán marha tapasztalt vagy, mellesleg aki lerondáz egy gyűrűt, az eléggé kislány még.


Én nem lennék büszke rá, hogy ilyen felszínes vagyok, de te tudod.


28N

2017. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, szerintem szebb is, mint azok a szokásos bumszli szoliterek, amit pl. egy előttem válaszoló is belinkelt.

Most már csak az a kérdés, hogy a barátnődnek tetszeni fog-e.

2017. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
0%

Én is a #11-sel értek egyet. Nem épp eljegyzési gyűrűnek való. Inkább egy diszesebb ékszerre hajaz.


18/L

2017. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
45%
13.: nem vagyok felszínes, feleslegesen vádolsz ismeretlenül. Ha a párom ilyennel kérne meg, természetesen boldog lennék és nem utasítanám vissza, de a kérdés az volt, mi róla a vélemény és szerintem akkor is ronda és nem való eljegyzési gyűrűnek. Attól, hogy nem tetszik, még nem leszek felszínes, te viszobt könnyen ítélkezel
2017. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyönyörű, nekem azok a nagy bumpszlik nem tetszenek, amit itt valamelyik válaszadó linkelt. Ha választani kéne a kettő közül, akkor ezerszer is inkább a tiéd.

Nekem annyiból lenne kifogásom ellene, hogyha körben mindenhol ilyen, akkor félteném benne a köveket - ismerem magam, a gyűrűm csomószor odakoccan, ha nehéz szatyrot cipelek, megszorítom, stb. Szóval ilyen szempontból praktikusabb lenne, ha csak a felső oldala lenne ilyen cirádás, a "belső" fele meg szimpla gyűrű, de ez már csak praktikussági dolog - meg nem is feltétlenül ilyen szerencsétlen a kedvesed, mint én. :)

Összességében nekem tetszik, és attól, hogy nem hagyományos fazon, még nagyon is jó eljegyzési gyűrű lehet.

2017. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal, akik szerint inkább ez a gyűrű, mint a nagyköves "bumszli" eljegyzési gyűrűk.


Te ismered a párod, szerinted tetszene neki? Látod itt is milyen eltérőek a vélemények :)


Személy szerint én a finomabb ékszereket szeretem. Nekem ilyet választott a párom, és nekem telitalálat volt: [link]


Illetve még egy voks az egyköves mellett: írod, hogy 8 kő van a gyűrűben. Körbefut? Mert akkor lehet mindennapos használatra nem kényelmes, mert egy idő után dörzsölni fogják a kövek az ujjait.

2017. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Akinek "csúnya és egyszerű" az hordjon ajtókilincset a kezén. nem mindenkinek a bazinaggyémánt a fontos,ez igenis egy szolid,szép darab.
2017. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19.: és ha a barátnőjének éppen az tetszik? Ezért hülyeség itt 7-8 ismeretlen ember ízlése alapján dönteni
2017. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!