Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű - Nem túl drága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű - Nem túl drága?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eljegyzés előtt állok és már kinéztem a gyűrűt, de nem vagyok biztos benne, hogy tetszeni fog a páromnak. Plusz nem tudom, lehet túl drága?


Mindenképp gyémánt eljegyzési gyűrűt akarok, de az árakkal kicsit bajban vagyok. Mit gondoltok erről a gyűrűről?


[link]



2017. márc. 23. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tetszik, alapból nem hordok arany ékszert, de ez tök mindegy, mert lehet a párod pont oda lenne érte. Inkább neked kéne tudni.


Az árról nem tudok nyilatkozni, ha neked megéri, hajrá.

2017. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt mindenkepp tudakold meg valahogy, hogy egyaltalan akar-e aranyat. Mert a gyuru formaja szep, (gyemantgyurukent meg az ara is kedvezo), de pl. az en izlesemnek feher aranyban sokkal jobban bejonne. Nem tudom, a kedvesed hogy van ezzel.
2017. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem jól néz ki (az ára is :D). Mindazonáltal ilyen gyűrűt én bádog/arany/gyémánt lakodalomra adnék. Nem ilyennel kérném meg a lány kezét, hanem valami egyszerűbbel. Ezt a gyűrűt már nemigen lehet fokozni :)

30/f

2017. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de nem igazán tetszik. De mondjuk attól még lehet a te párodnak tetszene. Az ára meg irreleváns. Ha megveszed, de 3 hónapon keresztül nem tudsz majd mit enni, akkor drága. Ha hetente költesz el ennyit és meg se kottyan, akkor semmi akadája. Én nem szeretném, ha a párom hónapokon vagy akár éveken át spórolna csak egy gyűrűre. De ez megint csak én vagyok.
2017. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem pont idealis ara van, nem egy olcso bizsuval szurod ki a szemet de nem is kernek erte olyan oruletes osszeget. Persze ahogy irtak, az anyagi helyzetedtol fugg, mi draga es mi nem. Nekem a szine es a formaja is tetszik, hozzam pont ezek az ekszerek illenek, arany valami feher kovel.
2017. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
basszák meg az ilyen drága gyűrűket
2017. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon draga es nekem kinezetre is tul sokkk. DE ha mar onnan,akkor egy ilyen szolidabb szerintem szebb:


[link]

2017. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A #7-es verziója nekem is jobban tetszik, de tőlem platinát kapna szívem hölgye :)
2017. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a 7-es altal linkelt. En az ezust szinu ekszereket nem szeretem.
2017. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor drága ha nem akarod kifizetni érte a pénzt.

Nekem őszintén szólva nem tetszik ez a gyűrű, a 7-es által linkelt viszon igen. AZt gondolom neked kell simerned a párod ízlését.

2017. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!