Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek egy ilyen gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen gyűrű megfelelő eljegyzési gyűrűnek?

Figyelt kérdés

Húgommal próbáltattam fel, neki akkora a gyűrűmérete, mint a páromnak. Fehérarany gyűrű, 8 db kő van benne. Nem a hagyományos fazon, ezért érdekel a véleményetek, hogy szerintetek jó lesz-e.


[link]


2017. jún. 13. 14:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a húgodra ez nagy.
2017. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem túl egyszerű, hétköznapi. Mondom, úgy, hogy nekem se nagy kiálló köves gyűrűm van. De te ismered az ízlését! És egyébként meg úgyis mindegy, mert ha egy rézgyűrűt adnál akkor is a világ legboldogabb nője lenne! :)


Nekem ilyen: [link]

2017. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
/Föntről az 5./
2017. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Megtörtént a lánykérés, avval a gyűrűvel, amit belinkeltem és barátnőm -most már menyasszonyom :) nagyon örült neki, nem szereti a hivalkodó dolgokat és szerencsére a gyűrű mérete is jó lett.
2017. jún. 26. 12:40
 25/26 anonim ***** válasza:
Dejó! Gratulálok! :)
2017. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
46%

Gratulálok :)

(Mondjuk én is azt mondanám a páromnak, hogy tetszik a gyűrű akkor is, ha rondánal tartanám)

2017. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!