Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy érjem el, hogy ne bántson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne bántson ha valamelyik közeli ismerősöm el lesz jegyezve?

Figyelt kérdés

Most fogunk végezni a fősulin, így teljesen normális ha sokan a közös jövőt tervezik a párjukkal. Most láttam meg facebookon hogy az egyik közeli fősulis ismerősöm is eljegyezte a barátja tegnap.

Nekem nemrég ért véget az első kapcsolatom, az első szerelem... Már kezdtem összeszedni magam de ezek mindig visszahúznak. Nem azt irigylem hogy ők boldogok,hanem el vagyok keseredve hogy én miért nem tartok ott és hogy lehetek ilyen szerencsétlen.

Van valaki még ilyen helyzetben?

22N


2017. jún. 26. 10:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*el lett jegyezve (bocsi az elírásért)
2017. jún. 26. 10:49
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

22 vagy.

Meg nagyon fiatal.

En is ennyi vagyok. Jovore hazasodom. En meg mindig azt kapom meg h tul fiatal vagyok ahhoz h feleseg legyek.

Ne parazz ;)

2017. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Gyerekeket, családot szeretnél már max 25 éves korodra?


Ha igen, megértelek.

Ha nem, akkor nincs értelme papás-mamást játszani rendes családalapítás előtt.


Csak akkor érdemes valaki mellett így elköteleződni, ha ezeket már akarjátok kimondottan pár éven belül.

24/N

2017. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerettem volna 25-26 éves koromra családot igen. Csak máshogy hozta a sors. És nekem ez már nem fog összejönni addig :(
2017. jún. 26. 10:53
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Attól, mert ők 22-23 évesen férjhez mennek, nem azt jelenti, hogy innentől kezdve minden a legjobb az életükben.

Te sem látsz a szinfalak mögé: lehet jegyben járnak még 2-3 évig (mert lagzira még nincs pénz), de házasság előtt szétmennek. Vagy lesz gyorsba 2 gyerkőc és utána mennek szét... Sose tudni!

Okkal történik veled az ami, 25-26 éves korodig még annyit változol (tapasztalat!), ha eljön az ideje, akkor fog belépni a férfi az életedbe, akire szükséged lesz. A boldogságot ne határidőhöz szabd (pl. nekem 30 évesen 2 gyerekem kell legyen), semmi értelme.

2017. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Erre kettő nagyon hatásos megoldásom is van. Az egyik az, hogy ne másokhoz hasonlítsd magad. A másik pedig az, hogy töröldmagadap$cs@baazösszesközösségioldalról. ;)

30/f

2017. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást mindenkinek!!

Én nem kívánok nekik rosszat, nem szeretném hogy szakítsanak.

2017. jún. 26. 13:03
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

22 évesen hová ez a nagy sietség? Amúgy meg mi lenne, ha a saját jövődet építenéd, a saját kapcsoaltaidat ápolnád, saját magadért tennél, ismerkednél, dolgoznál azon, h túllépj a szakításon? CSak én látom úgy, hogy mennyi dolgod lenne? De neeeeem, te inkább lesed a fészbukon, hogy kivel mi történik.


Foglalkozzál már a saját dolgoddal, irigy kutya.

2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: Köszönöm az építő jellegű, segítőkész hozzászólásod :) mindig jobb kedvem lesz az ilyen rendes emberektől!
2017. jún. 26. 14:26
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Fiatal vagy még, első kapcsolat...


Élj, ismerkedj, szórakozz, tanulj, járd az országot/világot, és ne búsulj.


Én 27 évesen találtam meg azt a férfit, akivel le szeretném élni az életemet és viszont. :) Hidd el, neked is van valaki, akivel előbb vagy utóbb összesodor az élet, lehet, pont ott, ahol nem is számítanál rá.

2017. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!