Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy érjem el, hogy ne bántson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne bántson ha valamelyik közeli ismerősöm el lesz jegyezve?

Figyelt kérdés

Most fogunk végezni a fősulin, így teljesen normális ha sokan a közös jövőt tervezik a párjukkal. Most láttam meg facebookon hogy az egyik közeli fősulis ismerősöm is eljegyezte a barátja tegnap.

Nekem nemrég ért véget az első kapcsolatom, az első szerelem... Már kezdtem összeszedni magam de ezek mindig visszahúznak. Nem azt irigylem hogy ők boldogok,hanem el vagyok keseredve hogy én miért nem tartok ott és hogy lehetek ilyen szerencsétlen.

Van valaki még ilyen helyzetben?

22N


2017. jún. 26. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
3# hogy a tökömbe vagy képes ilyen ökörséget leírni? És aki egyáltalán nem is akar gyereket?
2017. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit még fiatal vagy ahhoz, hogy ezen aggódj. Inkàbb később történjenek meg ezek a dolgok, minthogy idegeskedj, kapkodj és emiatt rosszul vàlassz pàrt magadnak. Èn is csak 24 évesen talàltam meg a nagy őt és lettem menyasszony, 25 évesen meg férjhez is mentem. :) Most 31 vagyok, gyerek valószínűleg nem is lesz soha, de mi ettől még boldogok vagyunk együtt.:). Hiàba cseszeget a környezetünk a témàval, hogy mikor lesz màr. Ezt azért írom le, hogy làsd, sosem tudni mit hoz az élet. Nem biztos hogy akik 21-22 évesen hàzasodnak, babàznak, nem lesznek 30 éves korukra egyedülàlló elvàlt anyukàk. Türelem:)
2017. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Nekik is első kapcsolat, és így összejött. Én meg egy szerencsétlennek éreztem magam hogy annyi lett a kapcsolatomnak. A legtöbben el vannak jegyezve, babát várnak. Tudom valamilyen szinten hogy ráérek mert januárban fogok majd államvizsgázni. És látom a ti tapasztalataitokból hogy később is rátalálhat a nagy Ő az emberre. Csak tegnap mikor kiírtam a kérdést, nagyon el voltam keseredve.

Mentek a zöldek!:)

2017. jún. 27. 15:10
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Majd 15 év múlva lehet Te örülsz, hogy most menetél ilyen fiatalon férjhez, ők meg sírnak, hogy miért mentek ilyen fiatalon. Semmi nincs véletlen. Majd az idő eldönti. Élvezd az életed, legyen értelmes céljaid, egyedül, barátokkal.
2017. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
hogy most nem mentél akart lenni
2017. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Célokból nincs hiány :) meg a barátaimmal is van sok program. Szóval nem unatkozok.

Köszi tényleg :) mára már sokkal jobb a kedvem

2017. jún. 27. 17:52
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy hirtelen nem változhat a helyzet.

Én 22 évesen szálltam ki egy pokoli kapcsolatból, hogy a mostani párommal legyek. Fél éven belül összeköltöztünk, 23 évesen szültem egy babát. Az életem előtte borzalom volt, most pedig nagyon boldog vagyok. Nem dicsekvés, de egy szál problémám sincs, és hálát is adok érte az Istennek minden nap, hogy ilyen hatalmasat változott a helyzet ilyen rövid idő alatt. Már boldog vagyok, és családom van. Pedig az előző kapcsolatom alatt én is lemondtam róla, hogy mostanában lehet ilyen.

Ne add fel, és ne csüggedj el, mert kis idő alatt is érhetnek nagy és kellemes meglepetések.

2017. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

22 évesen én sem voltam menyasszony... és azóta sem.


de mára már a 2. férjemet fogyasztom:)


36N

2017. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!