Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan utaljak rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy szívesen komolyabbá tenném a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, de párom 29. Tudom,hogy szeretne házasságot, gyerekeket, de azt mondta hagyni akar még nekem időt. Ebben teljes mértékben egyetértettünk, de 1 éve vagyunk együtt és annyira szeretnék vele összeköltözni/esküvőt. Kicsit nekem ez álmodozás, mert nem gondoltam volna,hogy ilyen fiatalon komoly férfival hoz össze a sors. Nagyon szeretem,nem akarom siettetni sem, de úgy vágyom rá. :) Nálatok mennyi idő telt el az eljegyzés előtt/összeköltözés/házasság előtt?

Csak nagyon szerelmes vagyok és elsietném a dolgokat?



2017. jún. 27. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én értelek, hasonló szituációvan vagyok/voltam, és vártam is, hogy mikor fogod írni, hogy esküvőn voltál/-re mész, mert nálam tavaly ez tett be, akkor kb. ugyanolyan volt a helyzet mint nálatok, én 22 voltam akkor, de mi is egy éve voltunk együtt. Akkor voltunk egy esküvőn, és ugye ilyenkor az ember akaratlanul is belegondol ebbe meg hat rá, meg akkor a rokonság is elkezdi ezt a "ti következtek" sumát, stb. Szóval akkor kattantam rá én is erre a dologra :D és folyton azon járt az eszem, hogy na vajon nekünk mikor lesz, mikor fog megkérni,stb. Persze, ez azóta is bennem maradt, és sokat gondolok rá (előtte eszembe sem jutott), de az első sokk után lenyugtattam magam, hogy hé, még csak egy éve vagyunk együtt, én is még tanulok, hova kérné meg a kezem? :D Most már két éve vagyunk együtt, 23-28 évese vagyunk, de még mindig van egy évem a suliból, így rögtön úgysem házasodhatunk össze, én ezt tartom észben. Te is gondolkodj el ezen, szerintem nem kell sietni, még nagyon fiatal vagy, ráér 1-3 év múlva a dolog.
2017. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, utolsó vagyok, kihagytam: beszélgetni nyugodtan lehet róla, hogy ki mit tervez, hogyan, mikor. Sőt, ezt ajánlom is, mert aztán sok félreértés és "mikor vesz már el, 5-8-10 éve együtt vagyunk" kérdés születik.
2017. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na igen. Azt nem àrt tisztàzni, hogy biztosan hàzassàgpàrti- e. Mert ha ellene van vagy nem fontos neki, akkor aztàn vàrhatsz amíg megőszülsz, akkor sem fog megkérni.
2017. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt tudom,hogy házasságpárti :) Gyerekeket is szeretne (talán azt jobban mint én), de előtte el szeretne venni. Ezt ő mondta.
2017. jún. 29. 00:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyen rendes es okos pasi. Mondd meg neki, hogy te megis szivesen tovabblepnel vele, mert keszen erzed magad erre. Biztos orulni fog.
2017. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kereken az 5.-ik évfordulón kérte meg a kezem. Két év van köztünk, házasságot még nem terveztünk, persze valamikor jó lenne.
2018. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!