Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom eljegyzett, főként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eljegyzett, főként azért mert kisbabát várok és így szeretnénk még a baba érkezése előtt megerősíteni a kapcsolatunkat. Nem szeretnénk nagy felhajtást, arra is gondoltunk, hogy csak ketten leszünk. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom 23, a babát pedig februárra várjuk.
2013. dec. 6. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Csináljátok meg 2 tanúval a polgárit a többire lesz még időtök ha úgy gondoljátok.

Sok papírmunkától ment meg titeket (apasági nyilatkozat stb)

2013. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
A lakodalomnak semmi értelme azon kivül, hogy sokba kerül. Statisztikaliag a "lakodalmas" házasságok közül sokkal kevesebb tartós, mint a "csak két tanus" esküvös pároknál.
2013. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Én nem bántam meg a lagzimat életem egyik legnagyobb élménye azóta is :)
2013. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

2: hol van ez a statisztika?

Nem kötekedés, de erről még nem hallottam!

2013. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötletnek tartom. Számomra az az ízléses, ha egy pocakos kismama nem csinál nagy rongyrázást.
2013. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Jó ötlet! Nekem amúgy is a pici esküvő tetszik, szűk családi körben, lagzi nélkül :)
2013. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
biztos sikeres házasság lesz, ha csak azért vesz el mert terhes lettél...
2013. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: Nem csak azért mert terhes lettem, hínem mert komolyan gondoljuk és szeretnénk egy család lenni!
2013. dec. 6. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
becsúszott?
2013. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem tetszene, ha a párom csak azért akarna elvenni, mert becsúszott a baba. De a ti dolgotok. Abban sincs semmi, ha csak 2 tanúval házasodtok, ha nektek nem fontos a lagzi. Ehhez másnak nemigen van köze.
2013. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!