Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akar eljegyezni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar eljegyezni, vagy tényleg nem jött el az ideje?

Figyelt kérdés

9 éve leszünk együtt 3 hónap múlva,van már egy lassan 4 éves gyerekünk.

2 hónapja megkérdeztem tőle, illetve a tudtára adtam, hogy szeretnek esküvőt.

Nagyon ideges lett és mérges, hogy ilyen hülyeségekkel vagyok elfoglalva, meg hogy még nincsen itt az ideje. (????)

Amúgy, minden rendben nálunk.

Tudom, ez csak egy papír, de nekem fontos. Én szeretnék.

Ma is elküldtem neki egy videót vicces eljegyzesről, értette a célzást, mondta is, hogy tudta, hogy erre akarok rátérni.

Erőltetni tovább nem szeretném...így is 2x mondtam már.

Szerintem szimplán nem szeretné, ha a felesége lennék, úgy egyáltalán soha.

Pedig rendben vagyunk, de én értelmesebb vagyok, és általában mindig az van, amit ő akar. Egy nagyobb dolog van amit szeretnék és még az sem.

Nem szeretnék több millió forintos esküvőt, semmi ilyen.

Oké, most lakásfelújításban vagyunk, de a kérdés ingyen van és a gyűrű sem több, mint 25-30.000forint.


Igen, szomorú vagyok. Mindenki a környezetemben meg lett lepve, én meg csak vagyok.

Naponta 25.000ft-ot keres, ha akarta volna, már régen megtehette volna.


Nyáron megyünk a munkatársa esküvőjére, tokre fel van dobva tőle... Én úgy döntöttem

Nem maradok tovább 1 óránál, ha megyek.

Tök bénán hangzik, de igen, elsírom magam. Nem, nem vagyok hisztis, csak egyszerűen szomorú, hogy már van egy gyerekünk és meg ennyi sem járhat szàmomra.


Bocs, ha hosszú lett, de szerettem volna ezt megosztani így ismeretlenül.


Szerintetek a reakcióiból esélytelen, ugye?


2017. júl. 2. 16:25
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Nem értelmesebb, érzékenyebb akart lenni.
2017. júl. 2. 16:26
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy el akarna venni.Ezen egyébként a szülés előtt kellett volna elgondolkodni.Mostmár esó után köpönyeg.
2017. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

Ilyesmit ismerkedéskor kell letisztázni, nem 9 év után, hogy majd talán...


Lehet, hogy soha nem akar esküvőt. Amit egyre inkább megértek, ahány férfit kiforgattak már mindenéből váláskor.

2017. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, egy percig sem vitatom.
2017. júl. 2. 16:35
 5/40 A kérdező kommentje:
De semmi vagyona nincsen, ahol lakunk, az is az anyumék lakásának az alja.
2017. júl. 2. 16:35
 6/40 A kérdező kommentje:
Én 29 leszek, ő 40 éves lesz.
2017. júl. 2. 16:37
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Erről már lekéstél, kérdező, tudod a hazasság itán szokott jönni a gyerekcsinálás. Esze ágában nincsen téged elvenni, ezen már hiába problémázol, előtte kellett volna gondolni rá.
2017. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

Azért a kiforgatás nem egészen így működik, mint az amcsi filmekben. Meg jelen estben buta érv.


Nem értem egyébként, hogy az ilyen férfi mégis mit vér még az élettől. A gyereki anyjáról van szó, ráadásul akivel 9 éve él együtt.


Valóban előbb kellett volna erről beszélgetni, csodálkoznék azon is,ha a gyerek születése előtt nem került volna szóba már legalább?...


"még nincsen itt az ideje"

-Ez nagyon vicces valahol:9 év,és 1 gyerek után MÉG nincs itt az ideje??


Komolyra fordítva, őszintén leülnék vele beszélni róla, hogy miért fél a házasságról, miért nem szeretne esküvőt. Lehet rossz családi minta, vagy bármi az oka is az ilyeneknek.

2017. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

ja nincs itt az ideje 9 év után :)


Ha akart már elvett volna....

2017. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem akar elvenni.
2017. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!